Koko huoneisto

Oma terassi 5 min kävelymatkan päässä katedraalista. 2Bd-huoneisto. Galera II

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Oma terassi 5 min kävelymatkan päässä katedraalista. 2Bd-huoneisto. Galera II valokuvagalleria

Terassi/patio
Älytelevisio
2 makuuhuonetta, Wi-Fi, vuodevaatteet
Älytelevisio
Sisätilat

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta3 henkilöä57 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Seville, Andalusia
  • Place, Plaza de Toros de la Real Maestranza
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Place, Sevillan katedraali
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, Plaza de Armas -ostoskeskus
    ‪7 min kävelymatka‬
  • Airport, Sevilla (SVQ-San Pablo)
    ‪14 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Oma terassi 5 min kävelymatkan päässä katedraalista. 2Bd-huoneisto. Galera II

Galera II -huoneistohotelli, joka sijaitsee arvostetulla Arenalin alueella, on viehättävä huoneisto, joka sopii mukavaan oleskeluun Sevillassa.

Asuntoon tultaessa löydämme oikean yhden makuuhuoneen, jossa on kaksi erillistä vuodetta, ulkopuoli ja erittäin valoisa. Sviitissä on oma kylpyhuone. Vasemmalla meillä on pieni patio, jossa nurmikko, pöytä ja tuolit. Se on täydellinen paikka nauttia aamiaista tai lasillista viiniä.

Sitten astumme olohuoneeseen, valoisa ja harmonisesti sisustettu tila, jossa on integroitu keittiö ja täysin varustettu kaikella mitä tarvitset.

Olohuoneesta pääsee toinen makuuhuone parivuode ja toinen kylpyhuone, myös kylpyhuone.

Calle Galera, jossa asunto sijaitsee, kuuluu Arenalin naapurustolle, joka on yksi kaupungin hienoimmista kaupunginosista, jossa voit nauttia sen gastronomian, sen ilmapiirin ja Sevillian arkipäivän, askelen päässä tärkeimmistä monumentteista, Katedraali, Reales Alcázares ...
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Sevillan katedraali. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa keittiön ja 2 kylpyhuonetta.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 2 kylpyhuonetta
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Sevillan katedraali ja Plaza de Armas -ostoskeskus
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Leivänpaahdin
  • Mikroaaltouuni

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Olohuone

Viihdetarjonta

  • Älytelevisio

Ulkotilat

  • Patio

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Yksikön koko: 57 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
  • Majoittajan kommentti: Under request

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero ESFCTU0000410260006865910000000000000000VUT/SE/013575, VUT/SE/01357
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Private Terrace. 5 min Walk Cathedral. 2Bd Apartment. Galera II
Genteel Home Galera II Two Bedroom Apartment Sleeps 4 Seville
1674865
Genteel Home Galera II Two Bedroom Apartment Sleeps 4
Private Terrace. 5 min Walk to Cathedral. 2Bd 2bth. Galera II

Cozy Apartment with Access to Rooftop Terrace. Galera II – arvostelut

Arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 2 kautta 2 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 2 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Gerd-Reinhard S.

Hyvää: Siisteys

Excellent location with expected service

Indication on google maps didn‘t fit to the actual street, which was the parallel street. However, location was as central as expected
Yöpyi 4 yötä lokakuussa 2024

10/10 Loistava

Sylvia H.

Hyvää: Siisteys

Perfecto

Se adecuaba a lo ofrecido en el anuncio. Todo perfecto