Huoneistohotelli

Feelathome San Lorenzo Apartments

4.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Feelathome San Lorenzo Apartments valokuvagalleria

Huoneisto, 1 makuuhuone, terassi, pohjakerroksessa | Oleskelualue | Televisio
Huoneisto, 1 makuuhuone | Oleskelualue | Televisio
Huoneisto, 1 makuuhuone | Tallelokero huoneessa, silitysrauta/-lauta, ilmaiset vauvansängyt
Huoneisto, 1 makuuhuone, terassi, pohjakerroksessa | Terassi/patio
Sisätilat

Arvostelut

9,4 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
C. Cardenal Spínola 29, Seville, Sevilla, 41002
  • Place, Alameda de Hérculesin aukio
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Place, Metropol Parasol
    ‪7 min kävelymatka‬
  • Place, Plaza de Armas -ostoskeskus
    ‪8 min kävelymatka‬
  • Airport, Sevilla (SVQ-San Pablo)
    ‪14 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Huoneisto, 1 makuuhuone

  • 40 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Huoneisto, 1 makuuhuone, terassi, pohjakerroksessa

  • 40 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Superior-huoneisto, 1 makuuhuone, parveke

  • Näkymä kaupungille
  • 50 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Feelathome San Lorenzo Apartments

Huoneistohotelli, jonka tarjontaan kuuluu kauden mukainen ulkouima-allas ja joka sijaitsee 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Alameda de Hérculesin aukio
Tämän savuttoman huoneistohotellin palveluihin kuuluu kauden mukainen ulkouima-allas. Jokaisessa huoneistossa on keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astianpesukone. Asiakkaiden käytössä on televisio, satelliittikanavat sekä pyykinpesukone/kuivausrumpu ja oleskelualue.
Feelathome San Lorenzo Apartments tarjoaa 9 ilmastoitua huonetta, joissa on pyykinpesukone/kuivausrumpu ja tallelokero (johon mahtuu kannettava tietokone). Huoneissa on oleskelualue ja myös ruokailupöytä. Tämän 4 tähden huoneistohotellin huoneissa on keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku ja ilmaiset hygieniatuotteet.

Tämä huoneistohotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden, jonka nopeus on 25+ Mbit/s. Satelliittikanavat takaavat viihteen. Lisäksi huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja silitysrauta/-lauta.

Tässä huoneistohotellissa käytössäsi on kauden mukainen ulkouima-allas.
Feelathome San Lorenzo Apartments sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Alameda de Hérculesin aukio. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ulkouima-altaan (kauden mukaan). Tässä 4 tähden huoneistohotellissa on 9 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen/kuivausrummun ja oleskelualueen
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 25+ Mbit/s)
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan kauden mukaisessa ulkouima-altaassa
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat hissi ja terassi
  • Sijaitsee vain 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Alameda de Hérculesin aukio ja 11 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Plaza de Armas -ostoskeskus
Feelathome San Lorenzo Apartments tarjoaa asiakkaiden käyttöön kauden mukaisen ulkouima-altaan, terassin ja hissin. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä 4 tähden huoneistohotelli on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Kauden mukainen ulkouima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta

Perheystävällinen

  • Ilmainen vauvansänky

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Pakastin
  • Täysikokoinen jääkaappi/pakastin
  • Vedenkeitin

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Erillinen oleskelualue
  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • Televisio ja satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Terassi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone/kuivausrumpu

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Hissi (80 senttimetriä leveä ovi)
  • Pyörätuolille soveltuva kulkuväylä hissille
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Paikallisia karttoja
  • Silitysrauta/-lauta
  • Tallelokero kannettavalle tietokoneelle
  • Virtuaalinen vastaanottotiski

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • 9 majoitustilaa

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja pääsykoodin sähköpostitse korkeintaan 72 tuntia ennen saapumista. majoittaja ottaa asiakkaat vastaan.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 72 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ennen saapumista sinun on suoritettava verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta
Asiakkaiden tukena on virtuaalinen vastaanotto
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Pääsykoodi, majoittaja ottaa asiakkaat vastaan

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
  • Ilmaiset vauvansängyt!

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja käteisen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 72 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Ennen saapumista asiakkaiden on suoritettava majoituspaikan verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta. Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja pääsykoodin sähköpostitse 72 tuntia ennen saapumista. Majoittaja ottaa saapuvat asiakkaat vastaan. Asiakkaiden tukena on virtuaalinen vastaanotto.
Majoituspaikan rekisteröintinumero ESHFTU000041033000338559031000000000000000A/SE/004268, A/SE/00426, ESHFTU000041033000338559001000000000000000A/SE/004267, A/SE/00426, ESHFTU000041033000338559011000000000000000A/SE/004264, A/SE/00426
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
  • Kausiluontoinen uima-allas avataan 01. toukokuuta ja suljetaan 30. syyskuuta.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Feelathome Lorenzo Apartments
Feelathome San Lorenzo Apartments Seville
Feelathome San Lorenzo Apartments Aparthotel
Feelathome San Lorenzo Apartments Aparthotel Seville

Feelathome San Lorenzo Apartments – arvostelut

Arvostelut

9,4

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 32 kautta 42 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 6 kautta 42 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 2 kautta 42 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 2 kautta 42 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 42 arvostelua

9,6/10

Siisteys

9,0/10

Palvelut/mukavuudet

9,4/10

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

10/10 Loistava

Ian

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Really tastefully decorated and great personal service via watsapp. Super comfy beds!
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2025

10/10 Loistava

Clare

Hyvää: Siisteys ja majoituspaikan kunto ja tilat
Great stay at Feelathome apartments. Easy reach to all the places to visit but a nice quiet area to stay in. Plenty of restaurants close by and two supermarkets within walking distance. Definitely recommend if you're planning to visit Seville. We took the airport bus and it was then about a 20 minute walk. For the return trip we got an Uber, as we had an early flight. So easy to get to the apartment. Great instructions from the owners via WhatsApp.
Yöpyi 5 yötä syyskuussa 2025

10/10 Loistava

Rani

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus
Yöpyi 2 yötä elokuussa 2025

10/10 Loistava

Sonia

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus

Estancia más que agradable

Sitio tranquilo, fresco, cómodo y céntrico. El edificio es precioso, todo reformado y la piscina en la azotea, para días de calor, muy recomendable. Todo genial
Yöpyi 3 yötä elokuussa 2025

10/10 Loistava

karim

Yöpyi 3 yötä elokuussa 2025

10/10 Loistava

Brian

Matkusti kumppanin kanssa
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Excellent location. Spacious apartment in great condition.
Yöpyi 3 yötä maaliskuussa 2025

6/10 OK

Sile

Hyvää: Siisteys
Yöpyi 7 yötä helmikuussa 2025

4/10 Huono

Tarkistettu asiakas

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys

Lots of problems.

I was really hopeful for this one, the apartment looked great, we booked for 4 people and when we arrived there was no bedding for the sofa bed whatsoever, and the bathroom didn’t have a door. DO NOT take apartment B1! That first night was awful, when they got us replacement covers they didn’t have any covers so got us sheets. And then the next day they sent a video showing that the covers are hidden beneath the master bed. Even their own helper that came in the evening with the sheets didn’t find them. The bathroom situation is so awkward. It’s in the middle between the room and the living room area, so if you want to go to the bedroom and someone is in the bathroom , u would literally be walking in on them. They wouldn’t partially refund us for that night even. The next day they let us move to a normal apartment B2 was fine. But when we came to come in in the evening, the code that opens the door wouldn’t open, we had to call the help line and it took us 30minutes for him to finally walk us through the reset situation and find a spare key. Other than that the place was very nice, the help service were nice, but such unfair owners, that wouldn’t partial refund us for a bad night spent the first one.
Yöpyi 3 yötä joulukuussa 2024

10/10 Loistava

Andreea

Matkusti pienten lasten kanssa
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Lovely modern place and really clean. Great location to visit Seville, very close to everything. Totally recommend!
Yöpyi 3 yötä marraskuussa 2024

10/10 Loistava

Linda

Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus

Great apartment in quiet street.

Lovely apartment in a quiet side street. Good location for Seville sights, 15 min walk to most. Very modern & clean apartment with nice balcony. Would definitely recommended.
Yöpyi 5 yötä marraskuussa 2024

10/10 Loistava

Damien

Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus

Super appartement pour visiter Seville

Nous sommes tres satisfait de cet appartement hotel à Seville. Appartement spacieux, propre, tres bien équipé. Tous les principaux points d'intérêt sont à 15/20 min max à pied. La petite place à côté de l'appartement permet de prendre d'excellents petits déjeuner ou de bons repas.
Yöpyi 3 yötä marraskuussa 2024

8/10 Hyvä

Julie

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus

Great apartment and region

Beautiful property but our shower flooded on first morning, making us very wary when using it. Could not drain water fast enough. Reported it, so hopefully only temporary. Other than that, apart from it being a little noisy when other apartments used their showers, place was immaculate. Had lovely apartment with terrace.
Yöpyi 3 yötä marraskuussa 2024

10/10 Loistava

mohammadreza, St-laurent

Hyvää: Siisteys ja majoituspaikan kunto ja tilat
Yöpyi 4 yötä lokakuussa 2024

10/10 Loistava

Carol

Matkusti kumppanin kanssa
Hyvää: Siisteys ja majoituspaikan kunto ja tilat
Spotlessly clean apartment a short walk from the centre of the old town but a stones throw from two lovely local squares with some top quality tapas bars. In short best of both worlds
Yöpyi 4 yötä lokakuussa 2024

8/10 Hyvä

Houaida

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Nice apartment close to the center. Lots of tapas bars etc. Clean. For a family of 4 a bit tight. Very nice communication.
Yöpyi 3 yötä lokakuussa 2024

10/10 Loistava

Marleen

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja huoneen mukavuus
Loved this place!
Yöpyi 4 yötä syyskuussa 2024

10/10 Loistava

Xheladin

Hyvää: Siisteys ja majoituspaikan kunto ja tilat
Yöpyi 2 yötä syyskuussa 2024

10/10 Loistava

Mano

Matkusti ryhmän kanssa
Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus
Yöpyi 3 yötä syyskuussa 2024

8/10 Hyvä

Paul

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
The good: - very friendly and responsive staff - nice layout and appliances/ comfy bed - washer/dryer was great but takes a long time and is very loud (don’t run at night) The bad: - Any noise in the hall gets amplified quite loudly - 50/50 chance of a hot shower.. otherwise cold - some stains on the linens and some ants in the appartment Overall, though I thought it was quite good. Usually a 1-3km walk to the major attractions.
Yöpyi 2 yötä elokuussa 2024

10/10 Loistava

Pedro

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus

Um bom refúgio em Sevilha

Apesar de estarmos bem longe do centro a pé, foi uma estadia muito agradável. 2 bons supermercados perto e uma garagem a 5 min muito útil. Belo AC e cozinha bem apetrechada. Apesar de ausência de recepção comunicação fácil e atempada . Zona da piscina muito agradável e útil nas elevadas temperaturas de Sevilha.
Yöpyi 3 yötä elokuussa 2024

10/10 Loistava

Angie

Yöpyi 2 yötä elokuussa 2024

10/10 Loistava

Lloyd

Hyvää: Siisteys ja majoituspaikan kunto ja tilat
Great location
Yöpyi 3 yötä heinäkuussa 2024

10/10 Loistava

Matteo

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Our stay at the Feelathome San Lorenzo was very pleasant and comfortable. Very beautiful, renovated, modern, clean and with the plus of the swimming pool on the terrace. It has a very convenient location for walking to the historic center and the Feria district which is just a few minutes away.
Yöpyi 7 yötä heinäkuussa 2024

10/10 Loistava

Melanie

Lovely apartment

Beautifully restored apartment in the old town. Very convenient to everything but in a quieter neighbourhood with a less touristy vibe.
Yöpyi 6 yötä kesäkuussa 2024

10/10 Loistava

Karim

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus

Tres agreable

Yöpyi 5 yötä huhtikuussa 2024