Koko huoneisto

Bella Vista, yksikkö 3/19 Shoal Bay Road

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Bella Vista, yksikkö 3/19 Shoal Bay Road valokuvagalleria

Ulkoalueet
Televisio
Huvivenesatama
2 makuuhuonetta, vuodevaatteet
Ulkoalueet

Arvostelut

3,6 kautta 10.

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone6 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesu
  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Shoal Bay, NSW
  • Place, Shoal Bay Beach
    ‪2 min kävelymatka‬
  • Place, Tomaree National Park
    ‪2 min kävelymatka‬
  • Place, Zenith Beach
    ‪10 min kävelymatka‬
  • Airport, Newcastle, Uusi Etelä-Wales (NTL-Williamtown)
    ‪34 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Bella Vista, yksikkö 3/19 Shoal Bay Road

Sijainti: Tämä yksikkö sijaitsee tien toisella puolella kauniista Shoal Bayn rannasta, kristallinkirkas vesillä ja valkoisella hiekalla. Se on idyllisin lomakohde kaikille, jotka etsivät kauneutta, seesteisyyttä tai seikkailua. Shoal Bay olisi epäilemättä yksi kauneimmista rannikkokaupungeista Australiassa ja sillä on niin paljon tarjottavaa. Rannalla on upea uima-allas, ja sieltä voi vuokrata kajakkeja ja nousta laudoille (avoinna joka päivä koulujen loma-aikoina, pitkinä viikonloppuisin ja pääsiäisenä). Vain 700 metrin kävelymatka vie sinut vilkkaalle Shoal Bayn alueelle, josta löydät herkullisen joukon ruokailu- ja juomapaikkoja sekä valikoiman kauppoja. Jatkaen lahden itäpäähän on upea Tomaree-kansallispuisto, josta on upeat näkymät Tomaree-vuoren huipulta. Tarjolla on myös runsaasti kävely- ja pyöräteitä, ja vain 5 minuutin ajomatka vie sinut Nelson Baylle. 

Yksikkö: Sijaitsee kompleksin edessä, ja sieltä on täydelliset näkymät Shoal Bayn rantaviivaan, loputtomat näkymät, kaunis seesteisyys ja kuohuviini sininen lahti hiekkarannalla tien toisella puolella. Jokaisesta huoneesta on näkymät vedelle, ja siell�� on avoin oleskelutila, jossa on taulu-TV (ei näkyvissä kuvissa) ja DVD-soitin sekä ruokailutila ja keittiö, jossa on uuni, liesi, mikroaaltouuni ja täysi jääkaappi. Yksikkö tarjoaa pienen peitetyn parvekkeen, jossa on pöytä ja tuolit rannan ja valtameren näköalalla.  Päämakuuhuoneessa on queen-vuode ja panoraamanäkymät molemmista ikkunoista, toisessa makuuhuoneessa parivuode ja kerrossänky. Kylpyhuoneessa on lasisuihku, alaosa ja wc.

Monimutkaisessa osassa on jaettu pesula, jossa on kolikoilla toimiva ylälataava pesukone, joka johtaa ulos yhteiseen nurmikkoalueeseen ja vaatteiden linjaan. Yksikkö tarjoaa ajoneuvollesi yhden peitekaton.  

Tässä hotellissa on ehdottomasti savunilmaisimia.

Pellavapakkaukset toimitetaan tätä ominaisuutta varten. Ota yhteyttä toimistoon, jos haluat sängyn tekemisen.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Shoal Bay Beach. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi parvekkeen ja television.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille parvekkeen, television ja jääkaapin
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Shoal Bay Beach ja Tomaree National Park
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Ruoka ja juoma

  • Jääkaappi
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Suihku

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ulkotilat

  • Parveke

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesutilat

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Sijainti

  • Lähellä meren rantaa

Tekemistä

  • Golfmahdollisuus lähistöllä
  • Kalastusmahdollisuus lähistöllä
  • Pyöräilymahdollisuus lähistöllä
  • Uintimahdollisuus lähistöllä
  • Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoitustilan rekisteröintinumero PID-STRA-19488
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Bella Vista Unit 3/19 Shoal Bay Road Apartment
Bella Vista Unit 3/19 Apartment
Bella Vista Unit 3/19 Shoal Bay Road
Bella Vista Unit 3/19
Shoal Waterfront Unit Shoal
Shoal Bay Waterfront Unit Apartment
Shoal Bay Waterfront Unit Shoal Bay
Bella Vista Unit 3/19 Shoal Bay Road
Shoal Bay Waterfront Unit Apartment Shoal Bay
110_116

Bella Vista, Unit 3/19 Shoal Bay Road - Shoal Bay waterfront unit – arvostelut

Arvostelut

3,6
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 7 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 7 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 7 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 7 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 5 kautta 7 arvostelua

2,0/10

Siisteys

Arvostelut

2/10 Hirveä

Deborah C.

Huonoa: Siisteys

Don't Risk Your Health for the View

The pervading smell of urine, disgustingly dirty carpets, pillows and fans, and black mould and green slime in the shower - all this discovered in the most cursory of inspections. This awaited us as we arrived for a romantic Valentines Day weekend. Who takes responsibility for this? It is a health and safety issue the owner has allowed to happen, and given that many of these issue are long term where does the responsibility of the letting agent lay? We selected this apartment because it was in the quieter "no through road" section of Shoal Bay Road, it was absolute waterfront with 180 degree water views and you can hear the waves lapping as you go to sleep. The disgusting situation we encountered certainly broke the romantic weekend experience. The agent offered us various alternatives but none came close to offering the fundamentals we had selected as our reason to come to Shoal Bay - so we ended up in a soulless 8th floor apartment, over 100 metres from the beach with the drone of air-conditioning systems on the adjacent building replacing the lapping of waves - Happy Valentines Day dear.

6/10 OK

Russell W.

The property was fine quite comfortable however getting access to the key was a real challenge

Great place comfortable but having to drive 15klms to put the key back was an issue. When returning the key there were 5 other groups in the same situation all stating they would not stay with this lot again. It was only the key return that put them off. Anyway not sure if we would go the same way again even though our accommodation was good.
Yöpyi 2 yötä tammikuussa 2019