Riad Villa, upouusi, paljon charmia, Berber arkkitehtuuri, yli 300 aurinkoista pÀivÀÀ, lÀmmin, ei savusumu, uima-allas mosaiikki ja ylivuoto, rauhallisuus, loistavat panoraama suuntaan Atlas, internet + tv.
4000 metriÀ suuri puutarha, hedelmiÀ, palmuja, banaani, appelsiini, sitruuna puita, Bougainvillea, kaktus, oliivipuita, sypressit, kukkia, yrttejÀ.
YmpÀristöystÀvÀllinen (aurinko asennus) multa seinÀt (viileÀ kesÀllÀ), erittÀin hyvÀ vesi omaa kaivoa, Art.
Div. Harrastukset: Kollektifspeicher, suorituskyky Arabian kansanperinne ja berberien perinteet ruoka Caïdatzelten (maanantai ja keskiviikko), ihmisiÀ, maisemia ja aitoja esineitÀ Atlas, Anti-Atlas ja Sous alueen talot pisé (seinÀt savimaata), kÀy oranssi lehto ja bio MedizinalkrÀuterproduktion (minttu, salvia ja kurjenpolvi, jne), kÀvellÀ takaisin aasi Palm lehdot, luonnon uima-altaat Atlas Mountains.
PÀivÀretket: Taroudant Taliouinen (sahrami), Tiznit, Tizourgane,
- Marokon kokki kÀytettÀvissÀ: 175 ⏠viikossa + ruokavalio
- Tai vain ravitsemus (hintaruokinta + kuljetus)
- Puhdistus lopussa: 50 âŹ
- 25% alennus autosta