Yksityinen majoittaja
July 12-19 2026: Resort with 2 bedrooms and AC in the delightful Berkshires
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan July 12-19 2026: Resort with 2 bedrooms and AC in the delightful Berkshires valokuvagalleria





Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen
Lee, MA
- Place, Housatonic River1 min kävelymatka
- Place, The Mount11 min ajomatka
- Place, Tanglewood Music Center17 min ajomatka
- Airport, Westfield, MA (BAF-Barnesin kunnallinen lentoasema)47 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Tietoja majoituspaikasta
July 12-19 2026: Resort with 2 bedrooms and AC in the delightful Berkshires
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Huoneen palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämän majoituspaikan turvallisuusominaisuuksiin kuuluu h äkävaroitin ja palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.