Varaa romanttinen hotelli kohteesta South Wharf
South Wharf: Romanttinen hotelli − tarkista saatavuus
Suosituimmat Romanttinen hotelli South Wharf

Pan Pacific Melbourne
2 Convention Centre Place South Wharf VIC
Hinta on 180 € per yö
180 €
15.3.–16.3.
sisältää verot ja maksut
Pan Pacific Melbourne on saanut mahtavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee kongressikeskuksen yhteydessä, ja Crown Casino on vain lyhyen kävelymatkan päässä. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja ympäri vuorokauden auki olevan kuntokeskuksen.
Ilmainen Wi-Fi
Ravintola
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa South Wharf
Näytä kaikki majoituspaikatAlin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.
South Wharf: Hotellitiedot
Majoitukset | 6 256 |
|---|---|
Halvin hinta | 180 € |
Korkein hinta | 180 € |
Suositut hotellit | Pan Pacific Melbourne |
Viimeisimmät hotelliarvostelut kohteessa South Wharfebookersn tarkistamat arvostelut

The Langham, Melbourne
4/5 Hyvä
"Kaikki oli mukavan lähellä. "
Tarkistettu asiakas yöpyi majoituspaikassa The Langham, Melbourne
Julkaistu 5 kuukautta sitten

Atlantis Hotel, Melbourne
4/5 Hyvä
Perushotelli hyvällä sijainnilla
"Hotelli sijaitsee muutaman minuutin päässä Southern Cross -rautatieasemalta, josta myös bussit lentokentälle lähtevät. Lähellä on useita ruokakauppoja ja ravintoloita ja kaupungin varsinaiset ostoskadut ovat noin 10 minuutin kävelymatkan päässä.
Hotellihuone oli suurehko, mutta sisustukseltaan hyvin pelkistetty. Siisteystaso oli hyvä, mutta päivittäinen siivous sisälsi vain pyyhkeiden vaihdon. Sisäänkirjautumisen yhteydessä minulle kerrottiin, että koko hotellin ilmastointi oli rikki ja että sen korjausaikataulu ei ollut tiedossa varaosien saatavuuden vuoksi. Tästä johtuen olisin halutessani saanut perua varaukseni vaikka se ei muutoin olisi ollut mahdollista. Ilmastointi saatiin kuitenkin korjattua seuraavana päivänä, mutta ymmärtääkseni se ehti olla rikki yhteensä viisi vuorokautta. Ilman ilmastointia huonelämpötila oli vaatimattomat 31 astetta, hotelli toimitti kuitenkin pyytämättä huoneeseen siirrettävän tuulettimen, josta ei luonnollisesti ollut kuin hyvin pientä apua. Vastaanoton henkilökunta ei ollut erityisen palvelualtista.
Hotellin hissejä pystyy käyttämään ilman avainta, joten myös huonekerroksiin pääsi käytännössä kuka tahansa, mikä ei vaikuttanut kovinkaan turvalliselta."
Tarkistettu asiakas yöpyi majoituspaikassa Atlantis Hotel, Melbourne
Julkaistu 11 kuukautta sitten
