Hei ystävät. Keltainen vaahtera Kingsissä on yleensä pitkäaikainen vuokra, mutta olemme vuokrasopimusten välillä ja haluaisimme tarjota sinulle paikan laskea pääsi lomien aikana.
Tämä kolmen makuuhuoneen kahden kylpyhuoneen talo on ihanteellinen matkustaville perheille, jotka tarvitsevat vain paikan tielle ja käyttävät enemmän tilaa kuin hotelli voi tarjota - ilman tavanomaisia hotellipoikkeamia. Sijainti on ihanteellinen. Tämä talo on lähellä Bass Prota ja akvaaria, Springfieldin keskustaa ja MSU- ja Drury-kampuksia. Mercy-sairaala on vain puoli mailin päässä.
Koska tämä talo on normaalisti pitkäaikainen vuokra, meillä ei ole sitä sisustetuna tyypillisillä huonekaluilla, joita saatat nähdä muissa VRBO-laitteissa, ja olemme hinnoitelleet ne vastaavasti. Tarjoamme neljä queen-size-patjaa, puhtaat sänky- ja kylpypyyhkeet sekä keittiön perustarvikkeet, jotta voit nauttia kotiruokaa ja tuoretta kahvia. Takapiha on suuri, paljon tilaa liikkua ja naapuruus on hiljainen.
Jos luulet, että tämä voisi olla talo sinulle, me toivoisimme, että yöpyisit keltaisessa Maple on Kings -hotellissa.