Tämän majatalon palveluihin kuuluu ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa.
Huoneissa on kylpytakit. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä (nopeus: 50+ Mbit/s).
Ensuite5 Woodhouse private bath 2kitchen sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Stoke Minster. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 50+ Mbit/s)
Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen virtuaalisen vastaanoton
Sijaitsee vain 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Stoke Minster ja 6 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Kings Hall
Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.
Tämä majatalo sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
Huoneessa olevan Wi-Fi-yhteyden nopeus: 50+ Mbit/s
Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja
Mukavuudet
Virtuaalinen vastaanottotiski
Esteettömyys
Ei hissiä
Muuta
Merkityt tupakointialueet
Huoneen palvelut/mukavuudet
Kylpyhuone
Kylpytakit
Muuta
Silitysrauta/-lauta pyynnöstä
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.30.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat ohjeet turvalokeron käyttämiseen
Asiakkaiden tukena on virtuaalinen vastaanotto
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänpääsy
Turvalokero
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Asiakkaat saavat ohjeet turvalokeron käyttämiseen. Asiakkaiden tukena on virtuaalinen vastaanotto.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
10–Loistava
0
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 1 arvostelua
6–OK
1
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua
2–Hirveä
0
8,0/10
Siisteys
4,0/10
Henkilökunta ja palvelu
6,0/10
Palvelut/mukavuudet
8,0/10
Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvostelut
6/10 OK
michael, DARTFORD
Matkusti ryhmän kanssa
22.4.2026
Hyvää: Siisteys ja majoituspaikan kunto ja tilat
Huonoa: Henkilökunta ja palvelu
When i arrived i was sent the code to the key safe to get the keys. When I opened it there was no key in the safe. Having phoned the contact number and cutting a long story short a member of staff had gone off with the keys in his pocket. Also there was no shower gel in the shower. The kitchen is communal and the walls are not thick and I was awaken by the sound of cups being knocked together at approximately 6 am.