Absoluuttinen joenranta, josta on näkymät puistoon ja vesiin. Tämä hiljattain kunnostettu 2 makuuhuoneen 2 kylpyhuoneen lomahuoneisto on valoisa ja näkymä Noosa-joen laguunille.
Huoneiston jaetun tason suunnittelussa on tilava päämakuuhuone, jossa on oma kylpyhuone, samalla tasolla kuin olohuone, keittiö ja parveke. Toisella tasolla meillä on toinen makuuhuone ja kylpyhuone.
Oleskelutila avautuu täysin katetulle terassille, joten voit nauttia näkymistä vedestä ja puistosta.
Kiinteistö on täysin ilmastoitu, galleriakeittiö, älykäs TV
Huoneisto on tien toisella puolella Noosaan parhaista ravintoloista ja se on helppo tasainen kävelymatka Hastings Streetille ja Main Beachille tai Gympie Terracelle, ja sijaitsee ihanteellisella paikalla nauttiaksesi kaikesta, mitä rakastamme Noosaan.
Â