Lodge on kaunis huvila rauhallisella asuinalueella, jota ei unohdeta, kauniissa puutarhoissa, joissa on oma uima-allas (4x8m), Paphoksen ja Coral Bayn ylÀpuolella sijaitsevilla juurella. WIFI mukana. SiinÀ on kaksi makuuhuonetta, toisessa kylpyhuone. (YhteensÀ 2 kylpyhuonetta) Kaikissa kiinteistöissÀ on kattopalkkikatot, joten se tuntuu kevyeltÀ ja tilavalta. Ulkopuolella on suuri varjostettu terassi, josta on nÀkymÀ uima-altaalle, josta on upeat nÀkymÀt merelle, jossa voit katsella auringonlaskua. SiellÀ on myös ylimÀÀrÀinen ulkokeittiö, jossa on sisÀÀnrakennettu grilli ja lisÀistuintila.
Talan keskusta on 10/15 minuutin kÀvelymatkan pÀÀssÀ, josta löydÀt valikoiman perinteisiÀ tavernoja, baareja, ravintoloita ja pieniÀ kauppoja.
(* 5. sÀnky on aikuisen kokoinen leirisÀnky patjalla. Mahtuu kahden yhden hengen sÀngyn vÀliin, samankorkuinen. 30 euron lisÀosa tÀstÀ)
Varaa kolme viikkoa ja saat 50% alennuksen kolmannen viikon hinnasta. (TÀssÀ tapauksessa mainitse tÀmÀ kyselyssÀsi ja mukautan tarjousta)
LÀhtöpÀivÀnÀ olet tervetullut viettÀmÀÀn pÀivÀn The Lodgessa, jos sinulla on iltalento. (Ellei muiden vieraiden odotetaan saapuvan sinÀ pÀivÀnÀ.) KiinteistöÀ ei ole pakko luovuttaa mÀÀrÀajassa.
KiinteistöÀ hallinnoi viehÀttÀvÀ englantilainen pari, joka asuu lÀhellÀ ja auttavat mielellÀÀn, jos tarvitset sitÀ.
Turvallisuutesi vuoksi on asennettu savuhÀlytin / ilmaisin ja hiilimonoksidihÀlytys.
Jos haluat vain keskustella siitÀ, millainen Paphos on, jos olet huolissasi jostain tai jos sinulla on jotain tietoa, jonka olemme unohtaneet lisÀtÀ, soita meille puhelimitse tai sÀhköpostitse ja olemme enemmÀn kuin onnellinen auttaa.
Jos haluat vuokrata Lodge yli kaksi viikkoa, keskustelemme mielellÀmme vuokramaksujen alennuksesta.