-Villa Amaranta on mahtava huvila hiljattain rakennetusta 425m2 tontille 2000mÂČ, nykyaikaisella suunnittelulla, joka tarjoaa suurenmoista mukavuutta.
Sen valtavat ikkunat hyödyntÀvÀt alueen upeaa valoa ja antavat sinun nauttia vaikuttavasta panoraamanÀkymÀstÀ missÀ tahansa talossa, saaden meidÀt tuntemaan olisimme veneessÀ ja tÀysin luonnossa.
- Strategisen suuntautumisensa ansiosta voit nauttia upeista öistÀ koko vuoden ympÀri. Se on myös erittÀin aurinkoinen talo.
- EnsimmĂ€isessĂ€ kerroksessa on noin 60mÂČ puku, jossa iso kylpyhuone, jossa on ylivuoto kylpyamme ja kaksi muuta makuuhuonetta, joissa kylpyhuone. Kaikissa huoneissa on upea terassi, josta on lyömĂ€ttömĂ€t nĂ€kymĂ€t. Katutasossa sijaitseva laitos koostuu 200 mÂČ: n NELJĂN YMPĂRISTĂN OSASTOISTA HUONEESTA, joka tarjoaa suuren mukavuuden (SMART TV 55 ', tulostin, pieni kannettava tietokone, ...), modernin ja tilavan keittiön, viihtyisĂ€n wc: n ja tilan lasitettu, jossa voit nauttia kauniista LASITTUUN SAUNAS merinĂ€köalalla. Pohjakerroksessa on toinen makuuhuone, jossa kaksi sĂ€nkyĂ€.
GARAGE, joka on maanalainen, 4-5 autoa voi pysÀköidÀ.
- Ulkotila, jossa on puutarhakalusteet ja BBQ, jÀÀhdytettÀvÀ peitettÀvÀ sÀnky ...
- SiinÀ on SPECTACULAR SEMIOLYMPIC overflowlow -allas 25 x 5m, upea JACUZZI-VIIMEISEN SUKUPOLLIN YLIVUORA 4 hengelle, keinu lapsille, polkupyörÀt, kanootti, surffilauta ..., CHILL OUT BED ...
Huvilassa on aikuisten ja lasten polkupyöriÀ, joilla voit tehdÀ poikkeuksellisia kÀvelyretkiÀ ainutlaatuisten paikkojen lÀpi.
Voimme myös tarjota sinulle MOUNTAIN- ja maantiepyörÀn, jos haluat.
Talon valaistus ansaitsee huomion, etenkin sisÀtilojen valaistus, joka tarjoaa suuren mÀÀrÀn epÀsuoraa valopistettÀ, jonka avulla voit nauttia intiimistÀ ja erityisestÀ ilmapiiristÀ.
Talossa on ilmastointi kylmÀ / lÀmpö.
WIFI MUKAAN NOPEA NOPEUS.
CHANNEL PLUS PREMIUM (yli sata kanavaa eri kielillÀ). Se nÀkyy olohuoneessa ja kolmessa makuuhuoneessa.
Keittiö on varustettu laajalti laitteilla, kuten höyryuuni, suunnittelija, tehosekoitin, nespresso-kahvinkeitin ..
Villa Amaranta tekee ainutlaatuisesta ja viitteestÀ alueella sen strategisen sijainnin vuorella, jonka avulla voit nauttia hallitsevasta ja panoraamanÀkymÀstÀ Afrikan rannikolta Trafalgarin loppuun.
LisÀksi tilava oleskelutila, puku ja edellÀ mainitut mukavuudet (sauna, ulkoreallas, tÀynnÀ puoliolimpiona sijaitsevaa uima-allasta) eivÀt jÀtÀ ketÀÀn vÀlinpitÀmÀttömÀksi.
Vierailut: Saaren erillisalue, jolle huvila sijaitsee, on ominaista myös sen poikkeukselliselle kauneudelle, hengitetylle rauhalle ja hiljaisuudelle.
Nautit loistavasta yksityisyydestÀ ja lÀheisyydestÀ, jota ympÀröivÀt viheralueet vuorilla ja merelle pÀin.
LÀheisyyden takia voit kÀydÀ Tangerissa ja sen kuuluisassa soukissa lautan kautta.
On myös tÀrkeÀÀ huomata, ettÀ Villa Amaranta on tÀrkein muuttolintureitti Euroopasta Afrikkaan; Voit nÀhdÀ kaikenlaisia lintuja ympÀri vuoden.
Voit nauttia ratsastuksesta rannalla.
Ihanteellinen retkeilyn ystÀville, koska ympÀristö tarjoaa lukuisia reittejÀ harrastaa sitÀ luonnonpuistoissa, jotka ovat merelle pÀin neitsytrantoja.
Voit myös harrastaa urheilulajeja, kuten sukellusta, surffausta, kitesurffausta, purjelautailua, purjehdusta.
LÀhin venesatama on noin 10 km: n pÀÀssÀ.
Voit myös pelata tennistÀ, koska siellÀ on julkisia kentiÀ.
LisÀtietoja: Bolognan rannalla, joka on 15 minuutin ajomatkan pÀÀssÀ, voit nauttia sen Rooman rauniot SII a. C.
Voit myös tehdÀ retkiÀ Andalusian valkoisten kylien reitille, joka kannattaa kÀydÀ.
TÀmÀ ylellinen huvila sijaitsee kaupungistumisen Atlanterrassa, etuoikeutetussa paikassa Costa de la Luzissa. Sen lisÀksi, ettÀ sen luonnollisen ympÀristön sijainti on kauneus salmen luonnonpuiston vieressÀ, sen kultaisissa hiekkarannoissa ja Karibian sinisen alueen kiteisissÀ vesissÀ, sen nÀkymistÀ Afrikan rannikolle ja Trafalgarin niemille ja sen maagiseen valoon, meidÀn on korostettava yksityisyyden suojaa. , alueen yksinoikeus ja rauhallisuus kaukana taajamista.
Saksalaisten rantaa harkitaan ja siihen pÀÀsee helposti Villasta, mutta lyhyen matkan pÀÀssÀ on myös Atlanterran ranta ja Zahara de los Atunesin ranta.
6 km: n pÀÀssÀ on Zahara de los Atunes, viehÀttÀvÀ kalastajakylÀ, nyt Cådizin maakunnan gastronominen kulma. Toukokuun tonnikalareitti ja Retinto-reitti (alueen automaattinen vasikka) syyskuun lopussa kutsuvat tuhansia ihmisiÀ joka vuosi. Verkkokalvon reitin on tarkoitus tapahtua samaan aikaan Atlanterra Grand Prix -tapahtuman kanssa, jossa on mahdollista osallistua hevosurheiluun rannalla ja Polo Arenan jÀnnittÀviin otteluihin.
Urheilutarjonta on laaja: ratsastus rannalla, pyörÀteitÀ, retkeilyreittejÀ, surffausta, leijalautailua, uintia, snorklausta jne.
LÀhin 18-reikÀinen golfkenttÀ on 20 minuutin pÀÀssÀ Dehesa de Monteenmediossa, ja siellÀ jÀrjestetÀÀn myös hyppy- ja kouluratsastuskilpailuja joka vuosi. Euroopan hyppÀÀmismestaruuskilpailut jÀrjestetÀÀn kesÀkuussa 2013 Monteemediossa.
18-reikÀinen Sotogrande-golfkenttÀ ja yksi maan tunnetuimmista on tunnin ajomatkan pÀÀssÀ.
15 'Barbate-satama tarjoaa laajan valikoiman urheilukalastusta ja huviveneitÀ.
Hinta 40 'tarjoaa veneretkiÀ valaiden ja delfiinien katselulla.
Luonnon ystÀvÀt löytÀvÀt Breñan luonnonpuiston 20 asteen pÀÀssÀ ja salmen luonnonpuiston kahden askeleen pÀÀssÀ Atlanterrasta. Alcornocalesin luonnonpuisto ja Grazalema ovat puolentoista tunnin sisÀllÀ.
Lintujen ystÀvÀt nauttivat lajien suuresta monimuotoisuudesta johtuen lÀheisyydestÀ salmiin, Afrikkaan suuntautuvien muuttovirtojen siltaan.
ĂlĂ€ unohda kulttuuriympĂ€ristöÀ. MeidĂ€n on korostettava kyliĂ€, joissa on mielenkiintoisia arabijÀÀnnöksiĂ€, kuten VĂ©jer de la Frontera (20ÂŽ), Medina (45š) unohtamatta niiden valkoisten kylien reittiĂ€, joiden joukossa ovat Arcos de la Fra (1h), Grazalema (1h 45ÂŽ) jne.
30 minuutin pÀÀssÀ kaupungistumisesta on Rooman kaupungin, Baelo Claudian, kalastuskylÀn jÀÀnnöksiÀ, jotka elivÀt tonnikalan kalastuksesta Almadraban kanssa, kalastustaidetta, jota kÀytetÀÀn edelleen Zaharassa. Baelo Claudia sijaitsee Bolognan rannalla, vaikuttavana veden ja hiekan laadun ja sen jÀttilÀisten dyynien suhteen.
Kaupungit kuten Tarifa (40Ž), Cådiz (1h), Jeréz (1h) ja Sevilla (1Ž5h) ovat tarpeeksi lÀhellÀ vierailun arvoisia. On virastoja, joissa voit varata tekosyitÀ ylittÀÀ salmen ja kÀydÀ kauneissa paikoissa Pohjois-Marokossa, kuten Asilah ja Chefchaouen.
PÀÀsy Costa de la Luziin tapahtuu Malagan ja Sevillan lentokenttien kautta noin 2 tuntia autolla, vaikka lÀhimmÀt lentokentÀt ovat Jerez de la Fronteran ja Gibraltarin lentokentÀt.
Villa Amaranta on myös myytÀvÀnÀ