Tämä kaunis huvila # 2 on 3 makuuhuonetta, 2 1/2 kylpyhuonetta, erillinen oleskelu- ja ruokailualue 8 hengelle. Se on 15 metrin päässä pääuima-altaasta ja porealtaasta. Makuuhuone on oma kylpyhuone, terassi ja merinäköala. Villa on nykyaikainen kalustus, ruostumaton teräs laitteet, ruokapöytä 8, ja graniittiset työtasot keittiössä. Päivitetty tammikuussa 2018. Villa nukkuu 8 vierasta, joka on suurin sallittu per HomeOwners Association Rules. Ei poikkeuksia!!
Master on queen-vuode, oma kylpyhuone ja parveke.
Makuuhuone II on queen-vuode
Makuuhuone III on 2 täyttä vuodetta
Toinen täysi kylpyhuone on yläkerrassa.
Kaikissa huoneissa on oma LCD-TV
La Paloma Beach & Tennis Club on upscale yksityinen keinona, joka on aidatulla 24/7 turvallisuus. Viihteen ja nautinnon paikan päällä ovat
4 uima-allasta
4 poreallasta
3 mestaruustason tenniskenttää
4 kerhotaloa perheen ja ystävien kokoontumisiin (2 ovat meressä)
kuntosali
grillausalueilla.
Voit nauttia upeista näköaloista rentouttavassa ympäristössä ylellisellä Ocean Front -omistuksessa. Upeista merinäkymistä ja upeista mukavuuksista La Paloma tarjoaa kaiken mitä tarvitset tuntemaan olosi kotoisaksi ja muualla.
Sijaitsee vain 20 minuutin etelään San Diego-Tijuana International Borderista, voit nauttia ihmeistä, joita Meksiko on tarjonnut. Herkullista meksikolaista ruokaa kuten Lobster kuuluisassa Puerto Nuevossa, sen lämmin ja kutsuva ihminen, yöelämä, viehättävät kaupat, Ensenada 30 minuutin ajomatkan päässä ja viehättävä keskustan Rosarito vain nopealla 1/4 kilometrin ajomatkan tai kauniin 10 minuutin kävelymatkan päässä. Valitse yli 50 huvilaa.
Mukavuutesi takia:
* kadun toisella puolella sijaitseva ruokakauppa ja huoltoasema
* Pesula paikan päällä
* lasten leikkialue
* Mamamia-ravintola paikan päällä
* Siivouspalvelu saatavana vain 25–40 dollaria päivässä
* 45 minuutin hieronta vain 40 dollarilla. 00
Peruutetuille varauksille ei makseta hyvitystä
50 $. 00 siivousmaksu, joka maksetaan paikan päällä sijaitsevalle toimistolle, Baja Se sisäänkirjautumisen yhteydessä.
Edellyttäen loman aikana:
Täysin varustetut keittiökoneet, kattilat ja pannut, astiat jne ..
Puhdistaa lakanat ja pyyhkeet. Jos haluat muuttaa kylpypyyhkeitä ja liinavaatteita loman aikana, sinun tulee tuoda käytetyt autot toimistoon, Baja-Se ja puhdas pyyhkeet / liinavaatteet vaihdetaan hintaan 5 dollaria. 00 maksu.
1 rulla WC-paperia / kylpyhuone.
1 roskakassi / roskakori.
1 gallonaa puhdistettua juomavettä.
kahvia, sokeria ja kermajauhetta 1 pottiin.
TARKISTA 3PM
TARKISTA 11AM
2 pysäköintitilaa edellyttäen enintään 2 autoa sallittua per HomeOwners Association Rules. Pysäköi vain osoitetulle parkkipaikalle 50 dollarin välttämiseksi. 00 hieno. Vain rekisteröidyt vieraat sallitaan, ei ulkomaisia vierailijoita sallitaan La Paloma Resortissa. Erittäin hieno! Tähän huvilaan mahtuu korkeintaan 8 vierasta.
50 $. 00 siivousmaksu, joka maksetaan paikan päällä sijaitsevalle toimistolle, Baja Se sisäänkirjautumisen yhteydessä.
Sinun täytyy tuoda henkilökohtaiset tavarat, hygieniatuotteet, rantapyyhkeet ja ruoka.
Jos haluat varastoida henkilökohtaisia tarvikkeita, on huoltoasema, joka on 1 minuutin päässä La Palomasta.
VAROITUS LUE HUOLELLISESTI:
EI ulkona vieraille tai vierailijoille
PARK VAIN ILMOITETYN PARK-TILAISUUDESSA, LATAAT.
EI LASIKENTTIÖT POHJOISSA.
LUE LA PALOMAN SÄÄNNÖKSET JA SÄÄNNÖKSET, JOTKA LIITTYVÄT VARAUKSELLA
VAHVISTAMINEN JA UUDELLEEN ONSITE-TOIMISEN UUDELLEEN SÄILYTTÄMINEN JA UUDELLEEN VAHVISTAMINEN.
50 $. 00 MAKSETTAVAN MAKSUJEN PUHDISTUS TARKASTUKSESSA.
JOS PÄIVÄN VIISIN 5 PÄIVÄÄ, PYYNTÄÄ PUHELU ONSITE-TOIMISTO 01152-661-61-204-58
Avainsanat: Villa