Higashimukojima Detached house Sumida City, Japan - Entire Private House

2.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Higashimukojima Detached house Sumida City, Japan - Entire Private House valokuvagalleria

Ulkopuoli

Suositut palvelut/mukavuudet

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
1-11-14 Sumida, Tokyo, 0
  • Place, Sumida-joki
    ‪9 min kävelymatka‬
  • Place, Sumida (puisto)
    ‪17 min kävelymatka‬
  • Place, TOKYO SKYTREE
    ‪5 min ajomatka‬
  • Airport, Tokio (HND-Haneda)
    ‪40 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Villa

  • 7 henkilöä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Higashimukojima Detached house Sumida City, Japan - Entire Private House

Tämä hotelli on rakennettu vuonna 2024.
Higashimukojima Detached house Sumida City, Japan - Entire Private House sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Sumida-joki.
  • Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Sensoji-temppeli ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta TOKYO SKYTREE

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Muuta

  • Rakennettu vuonna 2024

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Japanin terveys-, työ- ja hyvinvointiministeriön vaatimusten mukaisesti kaikkien kansainvälisten matkustajien on annettava passinsa ja kansallisuustietonsa, kun he rekisteröityvät johonkin majoitupaikkaan (majataloon, hotelliin, motelliin jne.). Lisäksi vaaditaan, että majoituspaikan omistaja ottaa kopiot kaikkien rekisteröityvien asiakkaiden passeista ja säilyttää kopion.

Higashimukojima Detached house Sumida City, Japan - Entire Private House – arvostelut