Koko loma-asunto

No. 1 in size within 23 wards! Detached house for rent / parking / max. 16 people / over 200m / 5 min. to Ikebukuro / renovated old private house

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan No. 1 in size within 23 wards! Detached house for rent / parking / max. 16 people / over 200m / 5 min. to Ikebukuro / renovated old private house valokuvagalleria

Ulkopuoli
Ruokailu
4 makuuhuonetta, Wi-Fi, vuodevaatteet
Yksityiskohta ulkoa
Sisätilat

Arvostelut

9,6 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

4 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Kita City Kamijujo 5chome, TOKYO
  • Place, Ajinomoto Nishigaoka -kenttä
    ‪12 min kävelymatka‬
  • Place, Chuo toshokan
    ‪5 min ajomatka‬
  • Place, Sumida-joki
    ‪6 min ajomatka‬
  • Airport, Tokio (HND-Haneda)
    ‪50 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

No. 1 in size within 23 wards! Detached house for rent / parking / max. 16 people / over 200m / 5 min. to Ikebukuro / renovated old private house

Tämän savuttoman loma-asunnon palveluihin kuuluu pyykinpesutilat. Loma-asunnossa on pyykinpesukone, 1.5 kylpyhuonetta sekä hiustenkuivaaja.
Huoneissa on ilmastointi. Kylpyhuoneista löytyy bidee ja hiustenkuivaaja.
Tämä loma-asunto sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Sumida-joki. Majoituspaikassa on saatavilla pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille 1.5 kylpyhuonetta ja pyykinpesukoneen.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla pyykinpesukone, 1.5 kylpyhuonetta ja hiustenkuivaaja
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee 12 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Sensoji-temppeli ja 12 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Tokyo Dome
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: Wi-Fi

Makuuhuoneet

  • 4 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1,5 kylpyhuonetta
  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Vessapaperi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka
  • Majoittajan kommentti: 燃えやすい木造住宅です。吸い殻は火が完全に消えているかを確認し、水で濡らしてゴミ箱に捨ててください。

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta tai kaasukäyttöisiä laitteita (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroittimia tai kaasukäyttöisiä laitteita)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Majoittajan kommentti: ベビーベッド等お子様用の設備はありません。

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu
燃えやすい木造住宅です。吸い殻は火が完全に消えているかを確認し、水で濡らしてゴミ箱に捨ててください。

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta tai kaasulaitteita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Japanin terveys-, työ- ja hyvinvointiministeriön vaatimusten mukaisesti kaikkien kansainvälisten matkustajien on annettava passinsa ja kansallisuustietonsa, kun he rekisteröityvät johonkin majoitupaikkaan (majataloon, hotelliin, motelliin jne.). Lisäksi vaaditaan, että majoituspaikan omistaja ottaa kopiot kaikkien rekisteröityvien asiakkaiden passeista ja säilyttää kopion.

No. 1 in size within 23 wards! Detached house for rent / parking / max. 16 people / over 200m / 5 min. to Ikebukuro / renovated old private house – arvostelut