Koko huoneisto

SHATOREYOYOGI401

3.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan SHATOREYOYOGI401 valokuvagalleria

Oleskelualue
Oleskelualue
Täysikokoinen jääkaappi, mikroaaltouuni
Täysikokoinen jääkaappi, mikroaaltouuni
Oleskelualue

Arvostelut

2,0 kautta 10.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Pyykinpesu
  • Keittiö

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
1-chome-10-7 Yoyogi, Shibuya, Tokyo, Tokyo, 151-0053
  • Place, Tokion metropolihallinnon rakennus
    ‪11 min kävelymatka‬
  • Place, Shinjuku Gyoenin kansallinen puutarha
    ‪12 min kävelymatka‬
  • Place, Shinjuku Isetan
    ‪14 min kävelymatka‬
  • Airport, Tokio (HND-Haneda)
    ‪37 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

SHATOREYOYOGI401

Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu pyykinpesutilat. Huoneistossa on ilmainen Wi-Fi ja pyykinpesukone sekä keittonurkkaus, jossa on jääkaappi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on hiustenkuivaaja, suihku ja silitysrauta/-lauta.
Ilmastoiduissa huoneissa on hiustenkuivaaja ja silitysrauta/-lauta. Tämän 3 tähden huoneiston huoneissa on keittonurkkaus, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin ja mikroaaltouuni.

Kylpyhuoneista löytyy suihku. Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden.

Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Yoyogin puisto. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittonurkkauksen.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittonurkkaus, pyykinpesukone ja täysikokoinen jääkaappi
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Yoyogin puisto ja Shinjuku Gyoenin kansallinen puutarha
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä 3 tähden huoneisto on savuton.


Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta
Tähän majoituspaikkaan ei ole mahdollista kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen jälkeen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Avaimen haku, yksityinen sisäänkäynti

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
  • Vauvansänkyjä ei ole saatavilla.

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupunkivero voidaan veloittaa majoituspaikassa, ja sen määrä voi olla 100–10 000 JPY per henkilö, per yö perustuen yökohtaiseen huonehintaan. Huomaa, että poikkeuksia saatetaan soveltaa. Jos haluat lisätietoja, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja.
  • Siivousmaksu: 8950 JPY per henkilö per yö

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Tähän majoituspaikkaan ei voi kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen ulkopuolella. Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Majoituspaikan rekisteröintinumero M130029952
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Japanin terveys-, työ- ja hyvinvointiministeriön vaatimusten mukaisesti kaikkien kansainvälisten matkustajien on annettava passinsa ja kansallisuustietonsa, kun he rekisteröityvät johonkin majoitupaikkaan (majataloon, hotelliin, motelliin jne.). Lisäksi vaaditaan, että majoituspaikan omistaja ottaa kopiot kaikkien rekisteröityvien asiakkaiden passeista ja säilyttää kopion.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

SHATOREYOYOGI401 Tokyo
SHATOREYOYOGI401 Apartment
SHATOREYOYOGI401 Apartment Tokyo

SHATOREYOYOGI401 – arvostelut

Arvostelut

2,0
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 1 kautta 1 arvostelua

Arvostelut

2/10 Hirveä

Young Ha

Yöpyi 2 yötä maaliskuussa 2023