Yksityinen majoittaja

Hacienda Barrancas del Cobre Hotel

3.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Hacienda Barrancas del Cobre Hotel valokuvagalleria

Yhden hengen perhehuone, useita sänkyjä | Ilmainen Wi-Fi
Huone | Kylpyhuone | Suihku, pyyhkeet, saippua, vessapaperi
Ulkoalueet
Ulkopuoli
Ulkoalueet

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Aamiainen saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
(27.5136180,-107.8473987), Urique, CHIH, 33435
  • Place, Barrancas del Cobren seikkailupuisto
    ‪7 min ajomatka‬
  • Place, Ruta Lomon lähtöpiste
    ‪9 min ajomatka‬
  • Place, Teleférico de Barrancas del Cobre
    ‪9 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Huone

  • 1 makuuhuone
  • 6 henkilöä
  • 3 parisänkyä

Yhden hengen perhehuone, useita sänkyjä

  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 parisänky ja 1 yhden hengen suuri sänky

Huone

  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 parisänkyä

Economy-huone

  • 1 makuuhuone
  • 6 henkilöä
  • 3 parisänkyä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Hacienda Barrancas del Cobre Hotel

Ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa kuuluvat tämän hotellin palveluihin. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä.
Hacienda Barrancas del Cobre Hotel tarjoaa 5 huonetta. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä (nopeus: 50+ Mbit/s). Kylpyhuoneista löytyy suihku. Pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla pyynnöstä.
Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
Hacienda Barrancas del Cobre Hotel sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Panoraamareitin lähtöpiste. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja aamiaisen (lisämaksusta).
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 50+ Mbit/s)
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Aamiainen saatavilla päivittäin lisämaksusta
  • Sijaitsee vain 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Panoraamareitin lähtöpiste ja 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Barrancas del Cobren seikkailupuisto
Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.
Asiakkaat voivat lisämaksusta nauttia paikallisen aamiaisen joka päivä klo 7.30–11.00.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
  • Huoneessa olevan Wi-Fi-yhteyden nopeus: 50+ Mbit/s
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ilmainen, turvallinen, kattamaton ja omatoiminen pysäköinti
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Ruoka ja juoma

  • Päivittäin saatavilla paikallisen keittiön mukainen aamiainen lisämaksusta klo 7.30–11.00; 150 MXN per aikuinen ja 120 MXN per lapsi

Palvelut asiakkaille

  • Lakanoiden vaihto (pyynnöstä)
  • Pyyhkeiden vaihto pyynnöstä
  • Siivouspalvelu pyynnöstä

Ulkotilat

  • Kansallispuistossa
  • Vuoristossa

Esteettömyys

  • Ei hissiä

Huoneen palvelut/mukavuudet

Kylpyhuone

  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Suihku
  • Vessapaperi
  • Yksityinen kylpyhuone

Muuta

  • Ilmastointi (säädettävä)
  • Lämmitys (säädettävä)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00.
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. majoittaja ottaa asiakkaat vastaan.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 11.00 jälkeen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Majoittaja ottaa asiakkaat vastaan

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Maksu paikallisesta aamiaisesta: noin 150 MXN aikuisille ja 120 MXN lapsille

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy vain käteisen.
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Klo 11.00 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Majoittaja ottaa saapuvat asiakkaat vastaan.

Hacienda Barrancas del Cobre Hotel – arvostelut