Mukava ja mukava loma-asunto lähellä Algarrobo Costa, Vélez-Málaga.
Levitä takkahuoneen ja integroidun keittiön, vesihierontakylpyhuoneen ja 2 makuuhuoneen yli, ja se tarjoaa 4 hengelle. Kaunalta terassilta ja upealta uima-altaalta voit nauttia upeista näkymistä rannikolle ja kauniille Välimerelle.
Tämä lomakoti sijaitsee noin 1 km: n päässä rannalta Lagosissa, kalastus- ja maatalousalueella, rauhallisella ja perheellisellä ilmapiirillä. Kunta, joka kuuluu Vélez-Málagaan ja sijaitsee hyvin lähellä Algarrobo Costa itäisessä Costa del Solissa. Kuuluisa erinomaisesta ilmastostaan ja laajasta valikoimasta ravintoloita ja rantabaareja.
suunnilleen 1,2 km talon edessä on osia, joilla on päällystämätön, mutta turvallinen tie, joka kulkee samansuuntaisesti Lagos-joen joen kanssa. Viimeiset 75 metriä ovat rinteessä, mutta ne voidaan kuljettaa ajoneuvolla.
Vesijohtovesi otetaan kaivosta ja sitä voidaan käyttää helposti puhdistukseen ja kylpyhuoneisiin. Omistaja tarjoaa vettä juomiseen ja ruoanlaittoon.
1 lemmikki on myös tervetullut.
Suosittelemme vierailua Torroxiin ja Nerjaan, joihin pääsee helposti autolla ja bussilla. Se on erinomainen tilaisuus tutustua tunnettuihin Nerjan luoliin luolamaalauksineen, jotka on julistettu historialliseksi monumentiksi ja jotka ovat kulttuurin kannalta kiinnostavia.
41 km: n päässä on Malaga, kosmopoliittinen ja kulttuurinen, ja siellä on lukuisia museoita: Thyssen-museo, Picasso-museo, Venäjän museon St. -kokoelma. Pietari, Pompidou keskusta jne. Lukuisat ravintolat ja tyypilliset baarit tarjoavat täydellisen mahdollisuuden maistaa paikallisia ja kansainvälisiä ruokia.
Ihanteellinen kävelylle historiallisen keskustan kaduille, kävelylle laiturilla ja nauttia auringosta,
- Pysäköinti a. d. Perus / ilmaiseksi
- Allas avoinna ympäri vuoden
- Yksityinen ulkouima-allas
- Vuodevaatteet / pyyhkeet. (Mukana)