Koko huoneisto
House Seven Venice Beach
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan House Seven Venice Beach valokuvagalleria





Suositut palvelut/mukavuudet
- Keittiö
- Ilmainen Wi-Fi
- Ulkotilat
Tutustu alueeseen

Via Corfù 7, Venice, VE, 30126
- Santa Maria Elisabetta Waterbus (vesibussi)Place, Santa Maria Elisabetta Waterbus (vesibussi)2 min kävelymatka
- Lido di Venezian rannatPlace, Lido di Venezian rannat8 min kävelymatka
- Lungomare d'Annunzion rantaPlace, Lungomare d'Annunzion ranta10 min kävelymatka
- Venetsia (VCE-Marco Polo)Airport, Venetsia (VCE-Marco Polo)
Huonevaihtoehdot
Avaa kaikki huonetyypin Classic-huoneisto kuvat

Classic-huoneisto
- 1 makuuhuone
- 2 henkilöä
- 1 parisänky
Avaa kaikki huonetyypin Executive-huoneisto kuvat

Executive-huoneisto
- 1 makuuhuone
- 4 henkilöä
- 1 keskisuuri parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Hotel Residence Venezia 2000
Hotel Residence Venezia 2000
Lido
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Ilmastointi
4.4 kautta 5, Loistava, 909 arvostelua
4,4
Loistava
909 arvostelua
Hinta on 49 €
49 €
sisältää verot ja maksut
8.3.–9.3.

Hotel Cristallo
Hotel Cristallo
Lido
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Aamiainen saatavilla
4.1 kautta 5, Erittäin hyvä, 462 arvostelua
4,1
Erittäin hyvä
462 arvostelua
Hinta on 54 €
54 €
sisältää verot ja maksut
22.2.–23.2.

Rivamare
Rivamare
Lido
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
4.3 kautta 5, Loistava, 212 arvostelua
4,3
Loistava
212 arvostelua

Hotel Panorama
Hotel Panorama
Lido
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
4.4 kautta 5, Loistava, 816 arvostelua
4,4
Loistava
816 arvostelua

Villa Laguna
Villa Laguna
Lido
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Ilmastointi
4.6 kautta 5, Upea, 785 arvostelua
4,6
Upea
785 arvostelua

Hotel Rigel
Hotel Rigel
Lido
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Ilmastointi
4.3 kautta 5, Loistava, 364 arvostelua
4,3
Loistava
364 arvostelua

Russo Palace Hotel
Russo Palace Hotel
Lido
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
4.1 kautta 5, Erittäin hyvä, 262 arvostelua
4,1
Erittäin hyvä
262 arvostelua
Hinta on 56 €
56 €
sisältää verot ja maksut
18.2.–19.2.

Hotel Villa Delle Palme
Hotel Villa Delle Palme
Lido
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
4.6 kautta 5, Upea, 373 arvostelua
4,6
Upea
373 arvostelua

Hotel Giardinetto
Hotel Giardinetto
Lido
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Aamiainen saatavilla
4.3 kautta 5, Loistava, 408 arvostelua
4,3
Loistava
408 arvostelua

Melia Venezia Lido
Melia Venezia Lido
Lido
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Ilmastointi
4.7 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 15 arvostelua
4,7
Poikkeuksellisen hyvä
15 arvostelua
Hinta on 120 €
120 €
sisältää verot ja maksut
22.2.–23.2.
Tietoja majoituspaikasta
Kokonaan sinun
Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
House Seven Venice Beach
Huoneisto, jossa on keittiö ja joka sijaitsee 8 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Lido di Venezian rannat
Puutarha ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa kuuluvat tämän asuinrakennuksen palveluihin. Huoneistossa on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on ilmainen Wi-Fi.
Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä (nopeus: 50+ Mbit/s). Keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin, liesi ja mikroaaltouuni.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Lido di Venezian rannat. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
- Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, täysikokoisen jääkaapin ja mikroaaltouunin
- Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 50+ Mbit/s)
- Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Santa Maria Elisabetta Waterbus (vesibussi) ja 8 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Lido di Venezian rannat
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
- Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Paikan päällä pysäköinti sisältää autotallin
Keittiö
- Liesi
- Mikroaaltouuni
- Pakastin
- Täysikokoinen jääkaappi/pakastin
- Uuni
Makuuhuoneet
- Makuuhuone
Ulkotilat
- Puutarha
Lemmikit
- Vain avustajaeläimet (ei lemmikkejä)
Sopivuus/esteettömyys
- Ei hissiä
Palvelut ja mukavuudet
- Silitysrauta/-lauta pyynnöstä
Turvallisuusominaisuudet
- Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
- Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
- Puutarha
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00.
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Myöhäisen sisäänkirjautumisen hinta: 50 EUR, jos sisäänkirjautuminen tehdään klo 20.00–2.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse korkeintaan 48 tuntia ennen saapumista. majoittaja ottaa asiakkaat vastaan.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 48 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Venetsiaan päästäkseen vierailijoiden on maksettava joinakin päivinä vuodesta pääsymaksu 5–10 EUR per henkilö per päivä. Venetsiassa yöpyviltä ei maksua veloiteta. Asiakkaiden tulee pyytää maksusta vapautumiseen oikeuttava voucher etukäteen ja esitettävä se henkilöllisyystodistuksen kanssa saavuttaessa. Voit tarkistaa päivämäärät, joita maksu koskee, ja anoa maksusta vapautusta osoitteessa cda.ve.it/en/.
Sisäänpääsy
Majoittaja ottaa asiakkaat vastaan
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita, mutta avustajaeläimet ovat tervetulleita
Lapset ja varavuoteet
- Lapset ovat tervetulleita.
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
- Kaupunki perii majoituspaikassa maksettavan veron. Tätä veroa ei peritä Venetsian asukkailta eikä alle 10 vuotta vanhoista lapsista. Muita poikkeuksia saatetaan soveltaa potilaisiin ja heidän avustajiinsa sekä henkilöihin, jotka yöpyvät kaupungissa tietystä syystä/velvollisuudesta, jos he esittävät asianmukaiset asiakirjat majoituspaikassa. 1.–31.1. välisenä aikana vero on 30 prosenttia vähemmän.
- Kaupungin perimä vero: 1.1.–31.1. välisenä aikana 0.80 EUR per henkilö per yö aikuisilta ja 0.40 EUR per yö 10–16 vuotta vanhoilta asiakkailta.
- Kaupungin perimä vero: 1.2.–31.12. välisenä aikana 1.20 EUR per henkilö per yö aikuisilta ja 0.60 EUR per yö 10–16 vuotta vanhoilta asiakkailta.
- Siivousmaksu: 130 EUR per majoitustila per yöpyminen
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
- Myöhäisestä sisäänkirjautumisesta veloitetaan 50 EUR:n suuruinen lisämaksu klo 20.00–2.00
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja käteisen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 48 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse 48 tuntia ennen saapumista. Majoittaja ottaa saapuvat asiakkaat vastaan.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
- Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
- Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
House Seven Venice Venice
House Seven Venice Beach Venice
House Seven Venice Beach Apartment
Lido House Garden near Beach Ferry
House Seven Venice Beach Apartment Venice