Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

Vetrai House - Overlook Canal in Murano - Venice

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Vetrai House - Overlook Canal in Murano - Venice valokuvagalleria

Huvivenesatama
Sisätilat
Sisätilat
1 makuuhuone, ilmainen Wi-Fi, vuodevaatteet
Sisätilat

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Venezia, Città Metropolitana di Venezia
  • Place, Chiesa di San Pietro Martire
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Place, Alkuperäinen Muranon lasitehdas ja näyttelytila
    ‪6 min kävelymatka‬
  • Place, Muranon lasimuseo
    ‪8 min kävelymatka‬
  • Airport, Venetsia (VCE-Marco Polo)

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Vetrai House - Overlook Canal in Murano - Venice

Huoneisto, jossa on keittiö
Huoneistossa on ilmainen Wi-Fi ja keittiö, jossa on jääkaappi, uuni ja liesi. Asiakkaiden käytössä on televisio, kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja.
Ilmastoiduissa huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Keittiö, jossa on jääkaappi, liesi ja astiat/ruokailuvälineet.

Kylpyhuoneista löytyy suihku ja bidee. Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden.

Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Alkuperäinen Muranon lasitehdas ja näyttelytila. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, televisio ja jääkaappi
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Sijaitsee 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Alkuperäinen Muranon lasitehdas ja näyttelytila ja Muranon lasimuseo

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Mausteita
  • Paperipyyhkeet
  • Tehosekoitin
  • Uuni

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla
  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Suihku
  • Vessapaperi

Oleskelutilat

  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta tai kaasukäyttöisiä laitteita (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroittimia tai kaasukäyttöisiä laitteita)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Yleistä

  • Majoituspaikka ei salli lapsia.

Käytännöt

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
On certain dates of the year, visitors must pay an access fee of EUR 5-10 per person per day to enter Venice. Those with accommodation in Venice are exempt from paying this. Guests must however request an exemption voucher in advance and present it with an identity document on arrival. To check affected dates, fees and request an exemption, visit cda.ve.it/en/.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Tämä majoituspaikka ei salli lapsia.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta tai kaasulaitteita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero IT027042C2XNMZXGSO

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Vetrai House - Overlook Canal in Murano - Venice – arvostelut

Arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Jazzy S.

Hyvää: Siisteys
Elettra is a very communicative host, giving us all the information we needed and more. The room met our needs overall, but we had to make sure we didn’t run out of hot water for our showers. The blinds are not light blocking but that was alright for us. If traveling for the holidays, I recommend giving yourself extra time to get to and from Venice in case the waterbus doesn’t show up or fills up and doesn’t let you on.
Yöpyi 2 yötä joulukuussa 2025