Koko loma-asunto

Relaxing quite Guest house 12mins walk to the beach and 15mins drive to Spain.

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Relaxing quite Guest house 12mins walk to the beach and 15mins drive to Spain. valokuvagalleria

Ranta
6 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, Wi-Fi, vuodevaatteet
Yksityiskohta ulkoa
Oleskelualue
Pelihuone

Koko koti

6 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta14 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Kuntosali

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Vila Real de Santo António, Faro
  • Place, Santo Antonio Sports Complex (urheilukeskus)
    ‪3 min ajomatka‬
  • Place, Vila Real Santo Antonion satama
    ‪3 min ajomatka‬
  • Place, Monte Gordo (ranta)
    ‪4 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Relaxing quite Guest house 12mins walk to the beach and 15mins drive to Spain.

Warm Summer evenings a lovely meal outdoors a dip in the pool a stroll into town everything is healthy and relaxing and calm. Close to the beach and the lovely marina on the Guadiana River it is an amazing stay
Tämä huvila sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Praça do Marquês de Pombal. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi kuntosalin ja pyykinpesutilat. Huvilassa tarjoaa 2.5 kylpyhuonetta ja pyykinpesukoneen.
  • Huvilassa tarjoaa asiakkaille pyykinpesukoneen, 2.5 kylpyhuonetta ja silityslaudan
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla kuntosali
  • Sijaitsee vain 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Santo Antonio Sports Complex (urheilukeskus) ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Praça do Marquês de Pombal
Huvila tarjoaa asiakkaiden käyttöön kuntokeskuksen ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huvila on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huvilassa: Wi-Fi

Makuuhuoneet

  • 6 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 2,5 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Suihku
  • Vessapaperi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Tekemistä

  • Kuntosali

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 21

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Majoittajan kommentti: Smoking is allowed on balconys

Tapahtumat

Sallitut tapahtumat: perhejuhlat
NO Party's NO Loud music

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien ja tapahtumien (kuten perhejuhlat) järjestäminen on sallittua majoituspaikassa; enimmäisosallistujamäärä: 14
Majoittajan kommentti: NO Party's NO Loud music
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 111046
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Relaxing quite Guest house 12mins walk to the beach and 15mins drive to Spain. – arvostelut