Koko loma-asunto

Loma-talo 100 neliön terassi

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Loma-talo 100 neliön terassi valokuvagalleria

Ranta lähistöllä
Ulkoruokailutilat
Ulkoalueet
Sisätilat
Huvivenesatama

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

4 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta8 henkilöä100 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ulkotilat
  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Grižane, Crikvenica Riviera
  • Place, Crikvenican akvaario
    ‪5 min ajomatka‬
  • Place, Pyhän Antonius Padovalaisen kirkko
    ‪5 min ajomatka‬
  • Place, Crikvenican ranta
    ‪5 min ajomatka‬
  • Airport, Rijeka (RJK)
    ‪29 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Loma-talo 100 neliön terassi

Lomasta kohde: Lomatalo ympäröivät 1500 neliömetriä suuri, avoin puutarha omaisuuden niitty, puita ja kukkia. Vuokranantaja ei asuu talossa tai omaisuutta. Talo on 200 vuotta vanha maalaistalo. 1500 neliömetriä maata ruoholla ja puita sijaitsee vastapäätä talon. Oman käyttöön: terassi, puutarhakalusteet ja grillausmahdollisuus. Lomasi talo: 2 kerrosta, 5 huonetta (4 makuuhuonetta), 100 neliömetriä, 8 henkilöä. Sisäänkäynti ulkoportaat ja terassilta eteisestä. Sisäänkäynti jokaiseen makuuhuoneeseen ja keittiö on käytävällä (terassi). Alakerta: olohuone oleskelualue, TV ja pä��sy terassille (100 neliömetriä, puutarhakalusteet). Keittiö kaasu liesi (2 liekit), sähköliesi (2 levyä), uuni, jääkaappi (120 l, pakastin), kahvinkeitin ja vedenkeitin. Avattavat ikkunat, 1 pesuallas, wc ja ikkuna. Erillinen WC 1 pesuallas ja WC. ensimmäinen Kerros 4 makuuhuonetta joissa molemmissa 1 parivuode. Kylpyhuone, 1 pesuallas, wc ja pesukone. Lisävarusteet: Internet-yhteys (WLAN). Pet: sallittu, 5 euroa 00 / lemmikki per päivä.
Tämä loma-asunto sijaitsee lähellä kohdetta Thalassoterapia Crikvenica, erikoissairaala. Majoituspaikassa on saatavilla pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille 2.5 kylpyhuonetta ja television.
  • Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille pyykinpesukoneen, 2.5 kylpyhuonetta ja olohuoneen
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Crikvenican akvaario ja 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Crikvenican kaupunginmuseo
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä

Internet

  • Saatavilla talossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Ruoka ja juoma

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 4 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 2,5 kylpyhuonetta

Oleskelutilat

  • Olohuone

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ulkotilat

  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 100 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Pyykkimaksu: 5 EUR per yöpyminen

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero CHE110253046MWST
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Holiday House 100 sqm Terrace Grižane
Holiday House 100 sqm Terrace
Holiday 100 sqm Terrace Grižane
Holiday 100 sqm Terrace
Home With 100 Sqm Terrace
Holiday House With 100 sqm Terrace
Holiday home with 100 sqm terrace Vinodolska opcina
Holiday home with 100 sqm terrace Private vacation home
KVANOV119

Holiday home with a 100 sqm terrace – arvostelut

Arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 5 kautta 5 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 5 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 5 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 5 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 5 arvostelua

8,0/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Benjamin K.

Hyvää: Siisteys

Schöner Aufenthalt

Die Unterkunft war sauber und praktisch eingerichtet. Der Vermieter war sehr nett und hilfsbereit. Wir hatten einen schönen und angenehmen Aufenthalt.
Yöpyi 13 yötä elokuussa 2024

10/10 Loistava

Alfred E.

Jeder Zeit wieder

Mega erholsam
Yöpyi 10 yötä elokuussa 2023