Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Happy stay: fishing,surfing,running,hiking.sunbath,on foot.

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Happy stay: fishing,surfing,running,hiking.sunbath,on foot. valokuvagalleria

Yksityinen keittiö
Ulkopuoli
Ulkoalueet
4 makuuhuonetta, Wi-Fi, vuodevaatteet
Hiustenkuivaaja, pyyhkeet, vessapaperi

Arvostelut

8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä

Koko koti

4 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Kuivausrumpu
  • Pyykinpesukone
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Map
Westport, West Coast
  • Miner's Brewery (panimo)
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Solid Energy Centre
    ‪15 min kävelymatka‬
  • Carters Beach
    ‪7 min ajomatka‬
  • Westport (WSZ)
    ‪11 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Happy stay: fishing,surfing,running,hiking.sunbath,on foot.


A classic English log house built over 100 years ago. Log furniture. Modern kitchen.A huge and vigorous Christmas tree .Beautiful garden carefully maintained by the owner. Warmly welcome every families and friends on the earth.
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Miner's Brewery (panimo). Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa 2.5 kylpyhuonetta ja pyykinpesukoneen.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla pyykinpesukone, 2.5 kylpyhuonetta ja hiustenkuivaaja
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee vain 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Miner's Brewery (panimo) ja 6 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta NBS Theatre
Tämä loma-asunto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: Wi-Fi

Makuuhuoneet

  • 4 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 2,5 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Vessapaperi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta tai kaasukäyttöisiä laitteita (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroittimia tai kaasukäyttöisiä laitteita)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Käytännöt

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta tai kaasulaitteita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero NL 3/42

Happy stay: fishing,surfing,running,hiking.sunbath,on foot. – arvostelut

Arvostelut

8,0

Erittäin hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

8/10 Hyvä

Lis J.

Hyvää: Siisteys

Kawatiri Bike Trail enthusiasts

A bit of a surprise to find we (4) were sharing the house with the owners, plus a Canadian. We had thought that our 4 were going to have a bedroom each, as per the BookaBach description of the property. Two guys had to share a room.The owners were a delightful, very helpful Chinese couple, who made us welcome and accommodated our Ebikes in their garage to recharge.
Yöpyi 2 yötä huhtikuussa 2025