TÀmÀ ominaisuus on tÀysin kalustettu huoneisto, jossa on superking-vuode ja 2 king-sinkkua. Nauti BBQ omalla pihalla. Alue on yleensÀ erittÀin rauhallinen, ja siellÀ on paljon mielenkiintoisia veneilyjÀ. KiinteistöllÀ on oma pysÀköintialue. YlÀravintola on 2 minuutin kÀvelymatkan pÀÀssÀ. Kick takaisin ja nauttia nÀkymistÀ ja ilmapiiristÀ .. HyvÀÀ kÀvely / pyörÀily samoin. Monet golfkentÀt ovat helpon ajomatkan pÀÀssÀ.
Ilmastointi / lÀmpöpumppu, jÀÀkaappi / pakastin, pieni keittokomero, pesukone / kuivausrumpu, astianpesukone, taivas-TV, video ja DVD, TV pÀÀmakuuhuoneessa, sÀhköhuovat, pyyhekuivain ja iso suihku. 10 minuuttia Whangarei Centraliin, bussipysÀkki aivan tien lÀhellÀ lentokenttÀÀ, jolla on loistava kahvila. Onerahi-ostoskeskus on muutaman minuutin ajomatkan pÀÀssÀ, ja siinÀ on supermarket, takeaves, kemisti, kampaajat, kirjakauppa ja meijeri. Kysy tarvittaessa sÀnkyÀ ja syöttötuolia.
TÀmÀ on upea perusta nÀhdÀ Northland tai työskennellÀ lyhyellÀ aikavÀlillÀ.
Viikkomaksut ovat saatavilla hakemuksesta.
Whangareissa on paljon tekemistÀ, mukaan lukien puutarhat, galleriat, kÀvelyretket, kalastus, golf, rantahyppy, uinti ja rentoutuminen.
Tarkista ensin lemmikkejÀ.
Erityisolosuhteet:
Tupakointi kielletty sisÀllÀ, mutta ulkona sallittu
LemmikkielÀimet tilauksesta
YlimÀÀrÀiset maksut koskevat yli 2 henkilöÀ
Erikoishinnat yli 7 yötÀ
LisÀominaisuudet: liinavaatteet (mukana); HUOMAUTUS: Kiwi bach -perinteen mukaan sinun odotetaan: siivota talo ja tee astiat ennen lÀhtöÀ;
** TARKISTA JUNK-POSTI, jos lÀhetÀt minulle viestin - vastaan, mutta jotkut vieraat löytÀvÀt vastaukset istuessaan roskapostissa!