Koko huoneisto

2BD Apartment, 500m From Windsor Castle, Parking

3.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan 2BD Apartment, 500m From Windsor Castle, Parking valokuvagalleria

Huoneisto (2 Bedrooms) | 2 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, ilmainen Wi-Fi, vuodevaatteet
Ulkopuoli
Huoneisto (2 Bedrooms) | Yksityinen keittiö | Täysikokoinen jääkaappi, keittoastiat/astiat/ruokailuvälineet
Ulkoalueet
Huoneisto (2 Bedrooms) | 2 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, ilmainen Wi-Fi, vuodevaatteet

Arvostelut

9,6 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta4 henkilöä37 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
68 Mountbatten Square, Cambridge House, Ward Royal, Windsor, England, SL4 1SZ
  • Place, King Edward Court Shopping
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, Thamesjoki
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, Windsorin linna
    ‪6 min kävelymatka‬
  • Airport, Lontoo (LHR-Lontoon Heathrow)
    ‪19 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

2BD Apartment, 500m From Windsor Castle, Parking

Huoneisto, jonka tarjontaan kuuluu ilmainen pysäköinti ja joka sijaitsee lähellä kohdetta Windsorin linna
Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Huoneistossa on keittiö, jossa on jääkaappi, sekä ilmainen Wi-Fi, televisio ja satelliittikanavat. Asiakkaiden käytössä on 3 kylpyhuonetta, hiustenkuivaaja ja suihku.
Huoneisto tarjoaa 7 huonetta, joissa on hiustenkuivaaja ja silitysrauta/-lauta. Tämän 3 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy suihku.

Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Satelliittikanavat takaavat viihteen.

Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta King Edward Court Shopping. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja ilmainen omatoiminen pysäköinti. Tässä 3 tähden asuinrakennuksessa on 7 huoneistoa. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, 3 kylpyhuonetta ja satelliittikanavat
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Windsorin linna ja Thamesjoki
Wi-Fi ja kiinteä internetyhteys ovat saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.

Tämä 3 tähden huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi ja kiinteä internetyhteys

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Keittiö

  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Täysikokoinen jääkaappi/pakastin

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 3 yksityistä kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Suihku
  • Vessapaperi

Viihdetarjonta

  • 40–tuumainen televisio ja satelliittikanavat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • 7 majoitustilaa

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 21

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Sisäänkirjautuminen tapahtuu muualla kuin majoituspaikan tiloissa. Sisäänkirjautumispaikka: at_the_apartment.
Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, heidän on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet sekä ohjeet turvalokeron käyttämiseen. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 48 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Ota yhteyttä majoitusliikkeeseen 7 päivää ennen saapumista.

Sisäänpääsy

Turvalokero, yksityinen sisäänkäynti

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Huomaathan, että kulttuuriset normit ja asiakkaisiin sovellettavat käytännöt voivat poiketa maittain ja majoituspaikan mukaan. Luetellut käytännöt ovat tämän majoituspaikan omia käytäntöjä.
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumispaikka poikkeaa majoituspaikan sijainnista. Sisäänkirjautuminen tapahtuu täällä: at_the_apartment
Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 48 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, heidän on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet sekä ohjeet turvalokeron käyttämiseen. Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Majoituspaikan veloittamaan hintaan sisältyvät pakolliset siivousmaksut.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

2BD Apartment, 500m From Windsor Castle, Parking Windsor
2BD Apartment, 500m From Windsor Castle, Parking Apartment

2BD Apartment, 500m From Windsor Castle, Parking – arvostelut