Hotelli, jonka tarjontaan kuuluu ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja kahvila
Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu ravintola, baari/aulabaari ja kahvila. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on itsepalvelupysäköinti, kokoushuone ja pyykinpesutilat.
Hotel TOTTO Wollongong tarjoaa 150 huonetta, joissa on hiustenkuivaaja ja ilmaiset hygieniatuotteet. Älytelevisio, digitaalikanavat. Käytössäsi on kahvin-/teenkeitin ja minibaari. Kylpyhuoneista löytyy suihku. Siivous on saatavilla päivittäin.
Hotel TOTTO Wollongong on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Crown Street Mall (ostoskeskus). Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ravintola ja baari.
Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
Jos kaipaat syötävää tai juotavaa, majoituspaikasta löytyy kahvila, ravintola ja baari/lounge
Buffetaamiainen saatavilla päivittäin lisämaksusta
Omatoiminen pysäköinti saatavilla maksusta
Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat kokoushuone, lahjatavaraliike ja pyykinpesutilat
Asiakkaat ovat antaneet paljon hyvää palautetta majoituspaikan avuliaasta henkilökunnasta ja siisteistä huoneista
Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Crown Street Mall (ostoskeskus) ja 7 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Wollongong City Gallery
Majoituspaikasta löytyy ravintola ja kahvila. Majoituspaikan baari/lounge kutsuu nauttimaan drinkeistä. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi. Hotel TOTTO Wollongong tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös lahjatavaraliikkeitä/lehtikioskeja, kiertoajelu- tai lippupalvelun ja puutarhan. Rajoitettu maksullinen pysäköinti on saatavilla.
Tämä 4 tähden hotelli on savuton.
Asiakkaat voivat lisämaksusta nauttia buffetaamiaisen arkipäivisin klo 6.30–9.30 ja viikonloppuisin klo 7.00–10.00.
Basta – tämä bistro tarjoilee aamiaisen, brunssin, lounaan ja illallisen. Asiakkaat voivat tilata juomia baarista. Lasten ruokalista on saatavilla.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä turvallinen ja katettu pysäköinti (AUD 25 per päivä)
Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja
Esteetön pysäköinti saatavilla
Ruoka ja juoma
Buffetaamiainen saatavilla lisämaksusta klo 6.30–9.30 arkipäivisin ja klo 7.00–10.00 viikonloppuisin; 25 AUD per aikuinen ja 15 AUD per lapsi
Baari/aulabaari
Kahvila
Ravintola
Paikan päällä olevat ravintolat
Basta
Tekemistä
Polkupyörävarasto
Perheystävällinen
Pyykinpesutilat
Mukavuudet
Juomavesiautomaatti
Lahjaliike/lehtimyymälä
Matkatavarasäilytys
Pyykinpesutilat
Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
Palvelut asiakkaille
Kiertoajelu- ja lippupalvelut
Siivouspalvelu (päivittäin)
Businesspalvelut
Kokoushuone
Ulkotilat
Puutarha
Esteettömyys
Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja.
2 esteetöntä pysäköintitilaa
Hissi (190 senttimetriä leveä ovi)
Hyvin valaistu kulkuväylä sisäänkäynnille
Ohut kokolattiamatto huoneessa
Portaaton kulkuväylä sisäänkäynnille
Pyörätuolille soveltuva kulkuväylä hissille
Pyörätuolille soveltuva lounge
Pyörätuolille soveltuva ravintola
Pyörätuolin käyttäjille soveltuva pysäköinti
Pyörätuolin käyttäjille soveltuva vastaanottotiski (120 senttimetriä korkea)
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Sisäänkirjautumisen yhteydessä lisämaksujen maksamiseen käytettävässä luottokortissa olevan nimen tulee olla sama kuin huonevarauksen tehneen henkilön nimi
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Tämän majoituspaikan turvallisuusominaisuuksiin kuuluu palovaroitin
Tähän majoituspaikkaan ei voi kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen ulkopuolella. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
Otathan huomioon, että tämä majoituspaikka voi hylätä varaukset, jos ne on tehty ryhmätapahtumiin tai juhliin, kuten polttareihin, osallistumista varten.
Korkeintaan 16 vuotta vanhat lapset voivat majoittua ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.
Majoituspaikan valokuvat edustavat brändin standardeja ja ne näytetään vain havainnollistamistarkoituksessa.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Marketview Hotel
Marketview Hotel Wollongong
Marketview Wollongong
Hotel TOTTO
Hotel TOTTO Wollongong Hotel
Hotel TOTTO Wollongong Wollongong
Hotel TOTTO Wollongong Hotel Wollongong
Hotel TOTTO Wollongong – arvostelut
Arvostelut
8,2
Erittäin hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 241 kautta 566 arvostelua
10–Loistava
241
Arvosana 8 - Hyvä. 181 kautta 566 arvostelua
8–Hyvä
181
Arvosana 6 - OK. 79 kautta 566 arvostelua
6–OK
79
Arvosana 4 - Huono. 36 kautta 566 arvostelua
4–Huono
36
Arvosana 2 - Hirveä. 29 kautta 566 arvostelua
2–Hirveä
29
8,6/10
Siisteys
8,8/10
Henkilökunta ja palvelu
8,0/10
Palvelut/mukavuudet
8,0/10
Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvostelut
10/10 Loistava
Steven
16.10.2025
Steven
Yöpyi 1 yön syyskuussa 2025
10/10 Loistava
Saim
Matkusti perheen kanssa
14.10.2025
Hyv ää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Very good experience
Saim
Yöpyi 4 yötä lokakuussa 2025
6/10 OK
Minah
12.10.2025
Hyvää: Siisteys
Huonoa: Henkilökunta ja palvelu
Minah
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2025
8/10 Hyvä
Rina
12.10.2025
Rina
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2025
6/10 OK
Joshua
Matkusti perheen kanssa
9.10.2025
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Huonoa: Huoneen mukavuus
The garage says 2.1m clearance, however the top of our vehicle hit a sewerage pipe at the back of our park, leaving a scratch on our vehicle. Also, the air conditioner in our room was terrible, it turned on and off every 5 minutes and was extremely loud.
Joshua
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2025
8/10 Hyvä
Helene
8.10.2025
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
We enjoyed our stay. The staff were helpful and friendly. The room was very clean.
Helene
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2025
6/10 OK
helen
Matkusti kumppanin kanssa
7.10.2025
Location is great. Only reason to give above 2 stars
Nite time is noisy as people watch game and screaming .
This hotel is like uni accomodation and overpriced. Only one staff in reception and No room service.
Even though paid for breakfast , coffee not included. I paid $5 for a small flat white and realised I was the only one have to collect my coffee in take away cup. But the other western guests are all served by bringing cups over. Feel not comfortable.
helen
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2025
8/10 Hyvä
Walter
7.10.2025
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Had some problems with
Walter
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2025
2/10 Hirveä
Jasmine
6.10.2025
Huonoa: Siisteys ja majoituspaikan kunto ja tilat
Hated our stay here. The room and bathroom are claustrophobically small. The price simply didn’t reflect what was offered. The bed got made on the outside but the sheet under the cover was all twisted - it was like someone tried short sheeting the bed. The comforter was stained under the sheets.
If this hotel was half the price I wouldn’t mention any of this but it was laughably over priced.
Jasmine
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2025
10/10 Loistava
Joanne
5.10.2025
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Great location! Very comfortable bed and welcoming & helpful staff
Joanne
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2025
4/10 Huono
Trinh
Matkusti perheen kanssa
5.10.2025
Huonoa: Palvelut/mukavuudet
Parking is great free in public car park. Staff are not helpful. No explanation on what we need to do to get our $25 food and beverages free. We booked 2 rooms and ordered using one room and they wouldn't count the other room free money. Very disappointed with the beds and pillows they are so terrible. Will never stay here again. Theres no toilet brush too.
Trinh
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2025
8/10 Hyvä
SHARON
Matkusti kumppanin kanssa
5.10.2025
Hyvää: Palvelut/mukavuudet
Staff very friendly close to the shops couldn’t fault .
SHARON
Yöpyi 3 yötä lokakuussa 2025
8/10 Hyvä
Angela
Matkusti pienten lasten kanssa
4.10.2025
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
We stayed in the bunk room and kids absolutely loved it (although the room with the king and bunks was very small for 4 people). Easy walking distance to quite a lot. Would stay again.
Angela
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2025
8/10 Hyvä
Tracey
Matkusti kumppanin kanssa
2.10.2025
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Room was nice and clean.overall pleasant stay
Tracey
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2025
10/10 Loistava
Nina
Matkusti perheen kanssa
28.9.2025
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Nina
Yöpyi 1 yön syyskuussa 2025
10/10 Loistava
Alex
27.9.2025
Alex
Yöpyi 1 yön syyskuussa 2025
10/10 Loistava
Rees, Annandale
26.9.2025
Hyvää: Siisteys ja henkilökunta ja palvelu
Rees
Yöpyi 1 yön syyskuussa 2025
10/10 Loistava
Steven
Liikematkailija
23.9.2025
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Steven
Yöpyi 1 yön syyskuussa 2025
8/10 Hyvä
Nicole
Matkusti kumppanin kanssa
23.9.2025
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
The location was fantastic, room was clean. The staff and the check in and out process was simple.
The air-conditioner was really really loud which made it difficult to sleep but too stuffy in the room to turn it off.
Nicole
Yöpyi 1 yön syyskuussa 2025
10/10 Loistava
Roger
21.9.2025
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
The staff were excellent, friendly and courteous. Great location for dining and excellent in-house breakfast. Room was clean and well appointed.
Roger
Yöpyi 1 yön syyskuussa 2025
2/10 Hirveä
Charlee
21.9.2025
Charlee
Yöpyi 1 yön syyskuussa 2025
6/10 OK
Jesmond
21.9.2025
Jesmond
Yöpyi 1 yön syyskuussa 2025
8/10 Hyvä
Cassandra
21.9.2025
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Great location in the city centre. Room is clean but on the small side. No place to unpack your suitcase.
Cassandra
Yöpyi 2 yötä syyskuussa 2025
10/10 Loistava
Roisin
Liikematkailija
20.9.2025
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Roisin
Yöpyi 1 yön syyskuussa 2025
6/10 OK
jane
Liikematkailija
19.9.2025
Hyvää: Siisteys
Huonoa: Henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
I stayed 2 nights during the week, room was not serviced even though I left the note on the outside of the door.
Staff were polite but seemed to very flat out and could not give the quality of service you should receive - it appeared they were short staff. Meals from the restaurant was average.
The air-conditioned in the room - was extremely noise and would not change for heat to cool - I reported this to the staff which they did not fix.