Koko loma-asunto

2 makuuhuoneen majoitus Sinningtonissa Pickeringin lähellä

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan 2 makuuhuoneen majoitus Sinningtonissa Pickeringin lähellä valokuvagalleria

Ulkopuoli
Oleskelualue
Ruokailu
Yksityinen keittiö
Ulkoalueet

Arvostelut

9,6 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ulkotilat
  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Sinnington near Pickering
  • Place, North York Moors National Park
    ‪8 min ajomatka‬
  • Place, North Yorkshire Moors Railway
    ‪9 min ajomatka‬
  • Place, Pickering Castle
    ‪9 min ajomatka‬
  • Airport, Durham (MME-Teessiden kansainvälinen lentoasema)
    ‪78 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

2 makuuhuoneen majoitus Sinningtonissa Pickeringin lähellä

Viehättävä erillinen mökki kauniissa kylässä, ihanteellinen kävely, ratsastus ja golf.


Cruck Cottage on yksi kauneimmista kylistä North Yorkin maurien sisällä. Kävelyharrastajat voivat nauttia hellävaraisesta rantakävelystä, metsälenkeistä tai maaseutureiteistä, kun taas kalastus, ratsastus ja golf ovat paikallisesti saatavilla. Sinningtonissa on majatalo, joka tunnetaan laadukkaasta ruoasta, kun taas Pickeringillä on hyvä valikoima kauppoja, pubeja ja ravintoloita. Dalby Forestillä on pyöräteitä ja piknik-alueita, kun taas Yorkin historiallinen kaupunki, Howardin linna ja Whitbyn, Scarborough'n ja Fileyn rannikkokaupungit ovat helpon ajomatkan päässä.


Maantaso:
Kaasun keskuslämmityksellä ja käsittää:
Istuma / ruokailuhuone: sähköliesi, Freeview TV, radio / CD ja valikoima kirjoja ja pelejä.
Keittiö: uuni, liesi, mikroaaltouuni, jääkaappi ja silitysrauta.
Suihkuhuone: suihku ja WC.


Ensimmäinen kerros:
Makuuhuone 1: parivuode ja viisto katto.
Makuuhuone 2: erilliset vuoteet, palkit ja viisto katto.


Vuodevaatteet, pyyhkeet, hiustenkuivaaja ja Wi-Fi sisältyvät hintaan. Pinnasänky, syöttötuoli ja portaat ovat saatavilla pyynnöstä. Suljettu sisäpihan puutarha, jossa on kalusteet, joissa on näkymät kylän vihreälle. Lasten ja aikuisten polkupyörien valinta (käytetään omalla vastuullaan). Yksityinen pysäköinti.

Ilmainen WiFi

Lomanviettäjiä pyydetään saapumaan majoituspaikkaan saapumispäivänä 3. klo 30.00 jälkeen ja lopettamaan lähtöpäivänä klo 10.00 mennessä, ellei omistajan kanssa ole sovittu toisin. Ohjeet: Sinnington on tieltä A170 (Thirsk - Scarborough tie) Kirkbymoorside ja Pickeringin välillä. Kirkbymoorsidesta - vie ensimmäinen vasen merkki Sinningtoniin; mene yli sillan joen yli; käänny suoraan vasemmalle; mennä kylän yli vihreään ja käänny vasemmalle. Cruck Mökki on juuri ennen kylähalli. Pickeringistä - vie ensimmäinen oikea allekirjoitettu Sinningtoniin; pitää kylän oikealla puolella vihreää. Cruck Mökki on juuri ennen kyl��halli.
Voit lisätä vieraiden ohjeiden jälkeen ota yhteyttä omistajaan numeroon 01751 431808 muutamaa päivää ennen lomaa avainkokoelman järjestämiseksi.
ESITTELY TARKISTUKSET
Kiinteistössä on nyt pinnasänky ja syöttötuoli.
29. 01. 14 - Esite on väärä. Tämä ominaisuus hyväksyy vain 2 lemmikkieläintä.
13. 02. 15 - 3 pientä koiraa tai 2 suurta koiraa tervetulleita.
28. 06. 16 - 2 lemmikkieläimet tervetulleita
Tämä mökki sijaitsee lähellä kohdetta Flamingo Land Theme Park and Zoo. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa. Mökissä tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Mökissä tarjoaa asiakkaille keittiön
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Sijaitsee 7 minuutin ajomatkan päässä kohteesta North York Moors National Park ja 13 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Flamingo Land Theme Park and Zoo
Mökki tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi.

Tämä mökki on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla mökissä: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Majoituspaikan alueella on pysäköintimahdollisuuksia

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Pyyhkeet saatavilla

Ulkotilat

  • Puutarha

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Ensiapulaukku
  • Palosammutin

Yleistä

  • Puutarha

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.30
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Talon säännöt

The guest will be charged 50% amount for a cancellation after the reservation is made.

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
  • Majoittajan kommentti: This property accepts a maximum of 2 pet(s)

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, ettei majoituspaikassa ole häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin ja ensiapupakkaus
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

2 Bedroom Accommodation in Sinnington Near Pickering Property
su-DC4549-DC4549

2 bedroom accommodation in Sinnington near Pickering – arvostelut

Arvostelut

9,6

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 8 kautta 10 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 2 kautta 10 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 10 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 10 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 10 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Jo T.

Hyvää: Siisteys

Great Little village

Lovely property, no hassle with finding accommodation. Owner next door, so always on hand. Very friendly and chatty. Loved the position. Just if you have a large vehicle. May be a tight squeeze getting in and out, as village green spaces get filled quickly. Loved the location though
Yöpyi 7 yötä kesäkuussa 2024