Koko huoneisto
El Bosque Encantado Albalate de Zorita
3.5 tähden majoituspaikka
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Suositut palvelut/mukavuudet
- Uima-allas
- Ilmainen Wi-Fi
- Keittiö
Tutustu alueeseen

Albalate de Zorita, CM
- Zorita de los Canesin linnaPlace, Zorita de los Canesin linna10 min ajomatka
- Recópolisin arkeologinen kaupunkiPlace, Recópolisin arkeologinen kaupunki12 min ajomatka
- Altomiran rantaPlace, Altomiran ranta14 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Casa Rural Renueva in Buendía
Buendia
Casa Rural Renueva in Buendía
Buendia
- Ilmainen Wi-Fi
- Mikroaaltouuni
- Oleskelu-/ruokailualue

Rural house in Buendía -la Galera with 4 bedrooms
Unknown
Rural house in Buendía -la Galera with 4 bedrooms
Unknown
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Pyykinpesukone
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
5.0 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 2 arvostelua
5
Poikkeuksellisen hyvä
2 arvostelua
Hinta on 177 €
177 €
sisältää verot ja maksut
28.5.–29.5.

Casa Rural Playa de Altomira, ¡montaña y Playa en un Mismo Entorno!
CM
Casa Rural Playa de Altomira, ¡montaña y Playa en un Mismo Entorno!
CM
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Lemmikkiystävällinen
Tietoja majoituspaikasta
El Bosque Encantado Albalate de Zorita
Grillejä ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa kuuluvat tämän asuinrakennuksen palveluihin. Jokaisessa huoneistossa asiakkaiden käytössä on 4 makuuhuonetta sekä ilmaisen Wi-Fin sekä kiinteän internetyhteyden. Keittiö, jossa on uuni sekä mikroaaltouuni, ja asiakkaiden käytössä on myös yksityinen uima-allas ja takka.
El Bosque Encantado Albalate de Zorita tarjoaa 13 huonetta, joissa on yksityinen uima-allas ja takka. Tämän 3,5 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy suihku.
Tämä huoneisto tarjoaa huonehintaan sisältyvän kiinteän ja langattoman internetyhteyden. Kaapelikanavat takaavat viihteen.
El Bosque Encantado Albalate de Zorita sijaitsee lähellä kohdetta Recópolisin arkeologinen kaupunki. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Tässä 3,5 tähden asuinrakennuksessa on 13 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja yksityisen uima-altaan.
- Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille yksityisen uima-altaan, keittiön ja pyykinpesukoneen
- Ilmainen Wi-Fi ja kiinteä internetyhteys
- Sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Zorita de los Canesin linna ja 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Bolarquen patoallas museo
El Bosque Encantado Albalate de Zorita tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi ja kiinteä internetyhteys.
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 21.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 12.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
- Lapset ovat tervetulleita.
- Ilmaiset vauvansängyt!
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tämä majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti
Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
- Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
El Bosque Encantado Albalate de Zorita Apartment
El Bosque Encantado Albalate de Zorita Albalate de Zorita