Koko huoneisto

Le gîte du Vigneron

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Le gîte du Vigneron valokuvagalleria

Sisätilat
Sisätilat
1 makuuhuone, Wi-Fi
Kylpyhuone
Yksityiskohta ulkoa

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone4 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Ulkotilat

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Albias, Tarn-et-Garonne
  • Place, Golf de Montauban L' Estang
    ‪16 min ajomatka‬
  • Place, Ingres-museo
    ‪16 min ajomatka‬
  • Place, Place Nationale (aukio)
    ‪16 min ajomatka‬
  • Airport, Toulouse (TLS-Blagnac)
    ‪55 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Le gîte du Vigneron

Pyykinpesutilat ja puutarha kuuluvat tämän asuinrakennuksen palveluihin. Huoneistossa on pyykinpesukone.
Huoneissa on pyykinpesukone.
Tämä huoneistohotelli tarjoaa asiakkaille sellaisia palveluja kuten pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käytettäväksi pyykinpesukoneen.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille pyykinpesukoneen
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee 12 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Montaubanin matkailutoimisto ja 12 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Golf de Montauban L' Estang
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone

Ulkotilat

  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Määrätyt tupakointialueet

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Puutarha

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Sallitut tapahtumat: perhejuhlat

Tupakointikäytännöt

Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien ja tapahtumien (kuten perhejuhlat) järjestäminen on sallittua majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

House Albias
House Apartment
House Apartment Albias

Le gîte du Vigneron – arvostelut