Hotellit Angola

Vertaa 23 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 67 €

Alkamispäivä: Tulopäivä valittu.
Päättymispäivämäärä
Päättymispäivä: Lähtöpäivä

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Angola: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Angola

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Angola
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Angola tutustuminen

Angola tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Angola ja sen lähellä kuuluu:

  • Clark Creek Natural Area
  • Cat Island National Wildlife Refuge
  • Tunica Hills Wildlife Management Area
  • Tunica Island
  • Afton Villa Gardens
  • Cottage Plantation
  • Little Island

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Angola?

Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Angola, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Angola, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Elokuu ja huhtikuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas lokakuu ja marraskuu ovat kuivimmat.

Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 21 °C ja öisin 6 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 430 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 32 °C päivisin ja 14 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 417 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 33 °C ja öisin 21 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 459 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 27 °C ja 8 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 350 mm.
  • Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Angola on 1657 cm.

Angola: Hotellitiedot

Majoitukset
23
Halvin hinta
67 €
Korkein hinta
272 €
Suositut hotellit
Hotel Francis, The Myrtles Plantation, Best Western St. Francisville Hotel, Cypress Inn, Maalaismainen / moderni taiteilija KABINI puussa, Greenwood Plantation B&B, LITTLE MONTANA is a secluded little space close to beautiful Lake Mary, Country Living & Atchafalaya Fishing, 10 miles from Clark’s Creek and 3 miles from Lake Mary, Silta: Melody House, The Sage House by Louisiana Hospitality Group, Guesthouse with Pool & Pond on a Farm, Hannah House by Louisiana Hospitality Group, family friendly, fishing, duck hunting, water sports or boat riding! , The Glynns by Louisiana Hospitality Group