Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja
Cristal apartment 1st floor monte Brasil
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Cristal apartment 1st floor monte Brasil valokuvagalleria





Arvostelut
8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä
Koko huoneisto
1 makuuhuone1 kylpyhuone
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen
Angra do Heroísmo, Açores
- Place, Puutarha2 min kävelymatka
- Place, Sé-katedraali3 min kävelymatka
- Place, Angran satama7 min kävelymatka
- Airport, Angra do Heroismo (TER-Lajesin kansainvälinen lentokenttä)19 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Quinta do Martelo
Quinta do Martelo
- Uima-allas
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Keittiö
- Pyykinpesukone
4.2 kautta 5, Erittäin hyvä, 6 arvostelua
Tietoja majoituspaikasta
Cristal apartment 1st floor monte Brasil
Tämä savuton huoneisto tarjoaa internetyhteyden. Huoneistossa on jääkaappi ja mikroaaltouuni sekä liesi ja televisio. Asiakkaiden käytössä on kahvin-/teenkeitin ja vedenkeitin.
Ilmastoiduissa huoneissa on hiustenkuivaaja ja silitysrauta/-lauta. Käytössäsi on jääkaappi, mikroaaltouuni ja kahvin-/teenkeitin. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Misericórdia kirkko. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille television ja jääkaapin.
- Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla televisio, jääkaappi ja mikroaaltouuni
- Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Angra do Heroismon museo ja Misericórdia kirkko
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta tai kaasulaitteita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 5100


