Koko huoneisto
Maalaistalo 4 hengelle uima-altaalla Asciano, Kreeta Senesi
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Maalaistalo 4 hengelle uima-altaalla Asciano, Kreeta Senesi valokuvagalleria





Koko huoneisto
1 makuuhuone1 kylpyhuone4 henkilöä110 m²
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

Asciano, Siena
- Place, Crete Senesi13 min ajomatka
- Place, Bosco della Ragnaian puisto15 min ajomatka
- Place, Monte Oliveto Maggioren luostari16 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Lovely house in Tuscany with pool
Lovely house in Tuscany with pool
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmastointi
- Pysäköinti saatavilla
Tietoja majoituspaikasta
Maalaistalo 4 hengelle uima-altaalla Asciano, Kreeta Senesi
Paikoissa, joissa kuu maisemat ovat edelleen ehjiä, avoimet katseet harmonisilla kukkuloilla ja kukkuloilla peräkkäin lempeillä rinteillä.
Maatila on perheyritys ja heijastaa elämäfilosofiamme: ekosysteemin maksimaalinen kunnioittaminen poistamalla kemiallisten lisäaineiden käyttö, hedelmien ja vihannesten kausituotanto ja maatilan eläinten perinteinen kasvatus sekä mehiläishoito ja tryffelien metsästys.
TUOTTEET puutarhastamme.
Tarkkaan ilman kemiallisia lisäaineita, vihannespuutarhamme tuottaa erilaisia vihanneksia vuodenaikojen mukaisesti.
Voit valita tomaattia, munakoisoa, kesäkurpitsaa, salaattia.
RUOKAKURSUT.
Tilamme voi oppia, kuinka helppoa on keittää Toscanan perinteiden maukkaita ja terveellisiä ruokia.
Hedelmät ja hillot
Meillä on paljon hedelmäpuita ja Paolo - omistaja - yrittää tuoda esiin muinaisia kotoperäisiä lajikkeita, kuten punaisen persikan ja Firenzen päärynän. Hedelmien runsaudesta valmistamme aitoja hilloja, jotka ovat erinomaisia aamiaiseksi.
Podernuovon maalaistalo sijaitsee 5 km: n päässä keskiaikaisesta Ascianon kylästä, mäkisessä paikassa, joka hallitsee Kreetan Senesin ainutlaatuista maisemaa.
Vain 10 minuutin päässä Terme di Rapolanosta
Itsenäiset huoneistot, joita ympäröivät suuret niityt ja kasvit, on kunnostettu toscanan perinteiden materiaaleja noudattaen, paljaat palkit ja sisustettu antiikkilla.
Huoneistoissa on oma sisäänkäynti ja kaikilla on oma tila ja pöydät, joissa voit syödä ulkona.
Vieraille on tarjolla kaunis uima-allas, joka on varustettu aurinkotuoleilla, sekä keskusgrilli.
Maalaismainen, itsenäinen, sijaitsee lähellä uima-allasta, siinä on sisäänrakennettu keittiö, kylpyhuone travertiinisuihkulla, kastanjakatot, kaikki hyvin hoidettuja ja mukavia, ihanteellisia pitkäaikaista oleskelua tai miellyttävää viikonloppua varten. Ilmainen Wi-Fi.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Val di Chianan laakso. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille pation ja vuodesohvan.
- Huoneistossa tarjoaa asiakkaille pation, vuodesohvan ja television
- Sijaitsee vain 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Val di Chianan laakso ja 7 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Crete Senesi
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä ja puutarhan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä huoneisto sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.








