Koko huoneisto

Modern Apartment With Sea View

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Modern Apartment With Sea View valokuvagalleria

Businesstalo, 3 makuuhuonetta | Terassi/patio
Businesstalo, 3 makuuhuonetta | 3 makuuhuonetta, egyptinpuuvillaiset lakanat, ylelliset vuodevaatteet
Businesstalo, 3 makuuhuonetta | Yksityinen keittiö | Täysikokoinen jääkaappi, mikroaaltouuni, astianpesukone
Businesstalo, 3 makuuhuonetta | Oleskelualue | Taulutelevisio, maksullisia elokuvia
Majoituspaikan julkisivu

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta6 henkilöä120 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Näkymä rannalle

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Har Metsada Street, 109, Ashdod
  • Place, Eye of the Sun
    ‪12 min kävelymatka‬
  • Place, Ashdod MonArt Arts Centre (taidekeskus)
    ‪4 min ajomatka‬
  • Place, Ashdodin ranta
    ‪5 min ajomatka‬
  • Airport, Tel Aviv (TLV-Ben Gurion)
    ‪30 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Modern Apartment With Sea View

Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu ilmainen omatoiminen pysäköinti. Huoneistossa asiakkaiden käytössä on 3 makuuhuonetta sekä ilmaisen Wi-Fin sekä kiinteän internetyhteyden. Asiakkaiden käytössä on keittiö, jossa on jääkaappi, mikroaaltouuni ja astianpesukone. Siivouspalvelu on saatavilla rajoitetusti.
Huoneisto tarjoaa 4 ilmastoitua huonetta, joissa on kahvin-/teenkeitin ja silitysrauta/-lauta. Huoneessa on parveke tai terassi. Näissä yksilöllisesti sisustetuissa ja kalustetuissa huoneissa on oleskelualue ja niissä on myös työpöytä. Huoneessa on memory foam -patjallinen sänky sänky, egyptinpuuvillaiset lakanat ja ylelliset vuodevaatteet. Tämän 4,5 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin, mikroaaltouuni, erillinen ruokailualue ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy erillinen kylpyamme ja suihku ja ilmaiset hygieniatuotteet.

Tämä huoneisto tarjoaa huonehintaan sisältyvän kiinteän ja langattoman internetyhteyden. Taulutelevisio, kaapelikanavat ja maksulliset elokuvat. Siivous on saatavilla rajoitettuina aikoina.

Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Eye of the Sun. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen omatoimisen pysäköinnin. Tässä 4,5 tähden asuinrakennuksessa on 4 huoneistoa. Huoneistossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, 2 kylpyhuonetta ja parveke tai patio
  • Ilmainen Wi-Fi ja kiinteä internetyhteys
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Sijaitsee vain 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Eye of the Sun ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Ashdod MonArt Arts Centre (taidekeskus)
Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.

Tämä 4,5 tähden huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi ja kiinteä internetyhteys

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Mikroaaltouuni
  • Täysikokoinen jääkaappi/pakastin

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Egyptinpuuvillaiset lakanat
  • Memory foam -patja

Kylpyhuone

  • 2 yksityistä kylpyhuonetta
  • Erillinen kylpyamme ja suihku
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Pyyhkeet saatavilla

Oleskelutilat

  • Erillinen oleskelualue
  • Erillinen ruokailualue
  • Olohuone

Viihdetarjonta

  • Maksulliset elokuvat
  • Taulutelevisio ja premium-kaapelikanavat

Ulkotilat

  • Parveke/patio

Työtilat

  • Kannettavalle tietokoneelle sopiva työtila

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Siivouspalvelu rajoitetusti
  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • 4 majoitustilaa
  • Yksilöllinen sisustus
  • Yksilölliset kalusteet

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 5.30.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Siivousmaksu: 400 ILS per majoitustila per yöpyminen
  • Sinua saatetaan pyytää maksamaan seuraava maksu majoituspaikassa: Israelin arvonlisävero (18 %). Arvonlisävero ei välttämättä koske matkailijoita, jotka esittävät voimassa olevan passin ja turistiviisumin osoittaakseen, että he eivät ole Israelin asukkaita.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Huoneisto ei tarjoile alkoholia.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Modern Apartment Sea View Ashdod
Modern Apartment Sea View
Modern Sea View Ashdod
Modern With Sea View Ashdod
Modern Apartment With Sea View Ashdod
Modern Apartment With Sea View Apartment
Modern Apartment With Sea View Apartment Ashdod

Modern Apartment With Sea View – arvostelut

Arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

10/10

Siisteys

10/10

Henkilökunta ja palvelu

10/10

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

10/10 Loistava

Hilde

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Lovely apartment in the heart of Ashdod!

We as a family had an amazing stay in the apartment in Ashdod with our two adult children! Amir, the owner, was very kind and helpful, and answered all our questions nicely. The view from the balcony was outstanding, and it was wonderful to eat breakfast there and look at the beautiful view of the sea! It was a big kitchen with everything you need, a big living room with two nice couches, two bathrooms and 3 big sleeping rooms with double beds. A perfect stay for our family! The wifi in the apartment was also very good. We can definitely recommend this apartment! The apartment had a very nice location with short way to the beach, the shops and so on. And everyone in the area were very kind and helpful! It was a quiet, safe and nice area.
Yöpyi 10 yötä heinäkuussa 2019