Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja
Centrocentro apartment in the heart of Avellino, Corso V. Emanuele II area
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Centrocentro apartment in the heart of Avellino, Corso V. Emanuele II area valokuvagalleria





Arvostelut
9,6 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Koko huoneisto
2 makuuhuonetta1 kylpyhuone4 henkilöä50 m²
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

Avellino, Provincia di Avellino
- Place, Avellinon katedraali13 min kävelymatka
- Place, San Giuseppe Moscatin kansallinen sairaala4 min ajomatka
- Place, Partenio-Adriano Lombardin stadion6 min ajomatka
- Airport, Salerno (QSR-Costa d'Amalfi)55 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Deluxe Suite con Terrazzo a due Passi dal Corso Vittorio Emanuele
Deluxe Suite con Terrazzo a due Passi dal Corso Vittorio Emanuele
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Grilli
- Takka
2.0 kautta 5, 1 arvostelu
Tietoja majoituspaikasta
Centrocentro apartment in the heart of Avellino, Corso V. Emanuele II area
Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu pyykinpesutilat ja viherseinä. Huoneistossa asiakkaiden käytössä on 2 makuuhuonetta sekä ilmainen Wi-Fi ja terassi. Asiakkaiden käytössä on keittonurkkaus, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä.
Ilmastoiduissa huoneissa on tallelokerot ja kahvin-/teenkeitin. Huoneessa on patio. Huoneissa on älytelevisio. Keittonurkkaus, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy suihku, bidee, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja.
Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden, jonka nopeus on 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle). Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja työtuolit. Pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla pyynnöstä.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Avellinon katedraali. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittonurkkauksen.
- Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittonurkkaus, pyykinpesukone ja patio
- Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle))
- Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja viherseinä
- Sijaitsee 13 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Avellinon katedraali ja 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Partenio-Adriano Lombardin stadion
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat ja viherseinän. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä huoneisto on savuton.








