Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Villa Aurora Lovina

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Villa Aurora Lovina valokuvagalleria

Uima-allas
2 makuuhuonetta, Wi-Fi, vuodevaatteet
Uima-allas
Pyyhkeet, saippua, vessapaperi
Sisätilat

Arvostelut

9,8 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Bali, Bali
  • Place, Lovinan ranta
    ‪7 min kävelymatka‬
  • Place, Lovina Beachin monumentti
    ‪7 min kävelymatka‬
  • Place, Baruna Dive Center
    ‪1 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Villa Aurora Lovina

Villa Aurora located in central Lovina featuring a garden with a land area of 600 square meters,
very private and no other guests nearby. surrounded by a fence, quiet and calm, Large private swimming pool measuring 10 meters x 4 meters with a depth of 2 meters,cleaned twice a week, spacious garden filled with various types of fruits that guests can enjoy directly.

Peaceful area and only 200 meters to Lovina Beach and Dolphins point, several good restaurant, big supermarket and beach restaurant

The space
Have pool table, Carport inside the Villa, Wifi. The villa comes with 2 bedrooms, 2 bathrooms, cleaned daily or as per guest request, a flat-screen TV with Netflix, big refrigrator, big stove and oven, toaster, microwave, sound system with bluetooth.

Every bedroom have AC, big dining table, a fully equipped kitchen. Features a walk-in shower and a cabinet, safe deposit box, only 200m to Lovina Beach, several good restaurant, big supermarket and beach restaurant
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Lovina Beachin monumentti. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa 2 kylpyhuonetta.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla 2 kylpyhuonetta
  • Sijaitsee 9 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Lovina Beachin monumentti ja 1 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Lovinan ranta

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: Wi-Fi

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Vessapaperi

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Määrätyt tupakointialueet

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta, mutta siellä on kaasukäyttöisiä laitteita – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)

Yleistä

  • Majoituspaikka ei salli lapsia.

Käytännöt

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Tämä majoituspaikka ei salli lapsia.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta mutta että siellä on kaasulaitteita. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Villa Aurora Lovina – arvostelut