Hotellit Barunga Gap

Vertaa 17 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 55 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Barunga Gap: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Barunga Gap

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Barunga Gap
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Barunga Gap?

Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Barunga Gap, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Tammikuu ja helmikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Barunga Gap, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä elokuu ja heinäkuu. Syyskuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas maaliskuu ja tammikuu ovat kuivimmat.

Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 31 °C ja öisin 15 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 64 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 23 °C päivisin ja 7 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 106 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 18 °C ja öisin 6 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 120 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 29 °C ja 9 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 101 mm.
  • Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Barunga Gap on 391 cm.

Barunga Gap: Hotellitiedot

Majoitukset
17
Halvin hinta
55 €
Korkein hinta
88 €
Suositut hotellit
Port Broughton Hotel Motel, Sunnyside Motel, Cosy beach-front shack with easy access to everything Port Broughton offers., Family Friendly Shack with Bay Views, Absolute Beachfront Escape. Sleeps 11. Ocean views + Outdoor Bath. Pet Friendly, Port Broughton Tourist Park, The Blyth Hotel, The Pink Lake Tiny House - 'peony', The Pink Lake Tiny House - 'sakura', The Pink Lake Tiny House - 'Dandelion' - deluxe tiny house with pink lake views., 3 bedroom holiday house in Bute SA. , Port Broughton holiday house