Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

At the Goldbrunnen

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan At the Goldbrunnen valokuvagalleria

Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, liesi
Ulkopuoli
3 makuuhuonetta, työpöytä, ilmainen Wi-Fi, vuodevaatteet
Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, liesi
Sisätilat

Arvostelut

8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti saatavilla
  • Pesulapalvelut
  • Keittiö
  • Ilmainen Wi-Fi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Bernkastel-Kues, RP
  • Landshutin linna
    ‪4 min ajomatka‬
  • Mosel-Gäste-Zentrum Bernkastel-Kues
    ‪5 min ajomatka‬
  • Winegut Dr. Loosen
    ‪6 min ajomatka‬
  • Frankfurt, Saksa (HHN-Frankfurt–Hahn)
    ‪27 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

At the Goldbrunnen

Joen rannalla oleva loma-asunto, jossa on keittiö
Tämän savuttoman loma-asunnon palveluihin kuuluu pyykinpesutilat ja puutarha. Loma-asunnossa on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on 2 kylpyhuonetta, pyykinpesukone, ilmainen Wi-Fi ja ruokailualue. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä.
Huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Huoneissa on älytelevisio. Keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja erillinen ruokailualue. Kylpyhuoneista löytyy suihku.

Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä (nopeus: 25+ Mbit/s). Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja työtuolit. Pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla pyynnöstä.

Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
Tämä loma-asunto sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Weingut Max Ferd (viinitila). Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja 2 kylpyhuonetta
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 25+ Mbit/s)
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee vain 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Weingut Max Ferd (viinitila) ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Keskiaikainen tori
Tämä loma-asunto tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Majoittaja

Markus Ristic

Puhutut kielet

Englanti ja saksa

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Uloskirjautumisohjeet

Isäntä edellyttää, että suoritat seuraavat toimet ennen uloskirjautumista:
Täytä astianpesukone ja käynnistä se
Kerää käytetyt pyyhkeet
Poista henkilökohtaiset tavarat ja vie roskat ulos
Sammuta valot
Jos et toimi näiden ohjeiden mukaisesti, saatat saada majoittajalta negatiivisen arvostelun.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta tai kaasulaitteita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu ensiapupakkaus
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

At the Goldbrunnen – arvostelut

Arvostelut

8,0

Erittäin hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

8/10 Hyvä

Johan M.

Hyvää: Siisteys

Compleet huis, keurig en gezellig ingericht. Prima bedden

Het huis is recent volledig gerenoveerd en voorzien van een nieuwe inrichting. Gezellig en zeer compleet ingericht. Met 3 ruime slaapkamers, prima bedden en 2 mooie badkamers. We waren de eerste huurders! Er werd prima meegedacht voor de stalling van onze E bikes. De gastvrouw is vriendelijk en attent
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2025