Viehättävä huoneisto 70m2 mukavasti ja täysin remontoitu sydämessä historiallisessa keskustassa Pezenas.
Maanläheinen loma, jossa yhdistyvät historia, rentoutuminen ja aurinko; ei kaukana sisämaasta ja merestä.
Huoneisto sijaitsee ihanteellisella paikalla lähellä kaikkia mukavuuksia: kauppoja, ravintoloita, kahviloita, kauppoja ja tiloja.
Maksullinen pysäköinti on 50 metrin päässä ja ilmainen pysäköintialue on 500 metrin päässä.
Meidän huoneisto "Chez Marie-Louise":
Huoneisto 4 hengelle (mahdollisuus 5 hengelle) täysin ilmastoitu, rakennuksen 1. kerroksessa Pezenasin historiallisen keskustan sydämessä.
Majoitus on 2 makuuhuonetta; makuuhuoneessa on parivuode ja oma kylpyhuone, toisessa makuuhuoneessa on kaksi erillistä vuodetta.
Huoneistossa on täysin varustettu keittiö (uuni, keittolevyt, mikroaaltouuni ja jääkaappi), viihtyisä ja viihtyisä olohuone (6 hengen pöytä, sohva, TV, DVD-soitin) kaksi kylpyhuonetta, erillinen wc ja runsaasti säilytystilaa.
Parvekkeella voit nauttia aamiaisen ensimmäisen päivän valossa ja nauttia aperitiiveiden iltaisin.
Meillä on käytettävissämme lakanat, pyyhkeet ja teetä pyyhkeet.
Pézenas, Molièren kaupunki:
Pézenas on pikkukaupunki, joka on täynnä historiaa ja perinteitä, joita ympäröivät viinitarhat ja viehättävät kylät. Sijaitsee Hérault-joen tasangolla, se sijaitsee ihanteellisella paikalla; muutaman kilometrin päässä Välimeren rannasta (Cap d'Agde, Marseillan ...), lampi Thau (Bouzigues, Sète), Canal du Midi, 15 minuutin päässä Beziersista, 40 minuutin päässä Montpellierista ja 3 Barcelona / Espanja.
Kaupunki on helposti saatavilla A9 (Orange / Espanja) ja A75 (Clermont Ferrand / Béziers) kautta.
Kesäaikana voit nauttia keskiviikkoisin ja perjantaisin "Mirondela dels Arts de Pezenas" (näyttelyt, pysäkit jne.) Iltaviihdettä tai keskiviikkoiltoja Moliere-kellareissa ja perjantaina ruokien ja viinien maistelemisesta Estivales . Joka lauantaina Pézenasin perinteiset markkinat pitävät 120 näytteilleasettajaa ja kestävät koko päivän.