Hotellit Bir al-Maksur

Vertaa 774 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 81 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Bir al-Maksur: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Bir al-Maksur

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Bir al-Maksur
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Bir al-Maksur tutustuminen

Bir al-Maksur tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Bir al-Maksur ja sen lähellä kuuluu:

  • Nazareth-Tir'anin vuoret
  • Nasaretin synagogakirkko
  • Marian lähde
  • Nazareth Village
  • Nasaretin muinainen kylpylä
  • Pyhän Joosefin kirkko
  • Marian ilmestyksen kirkko

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Bir al-Maksur?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Bir al-Maksur, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Bir al-Maksur, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Tammikuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas heinäkuu ja elokuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 19 °C ja öisin 8 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 347 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 30 °C päivisin ja 13 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 82 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 33 °C ja öisin 22 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 9 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 29 °C ja 11 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 206 mm.
  • Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Bir al-Maksur on 644 cm.

Bir al-Maksur: Hotellitiedot

Majoitukset
774
Halvin hinta
81 €
Korkein hinta
505 €
Suositut hotellit
Leonardo Hotel Tiberias, King Solomon Hotel Tiberias, Dan Panorama Haifa, U Boutique Kinneret by the Sea of Galilee, Caesar Premier Tiberias, Leonardo Plaza Hotel Tiberias, Colony Hotel Haifa, Nof Hotel, Leonardo Club Hotel Tiberias, Galei Kinnereth Hotel, The Dan Carmel Hotel, Tiberia hotel, Carmel Forest by Isrotel exclusive, Golden Crown Haifa, Hotel Botanica- Limited Edition By Fattal