Rakastatko idyllinen rannat, romanttinen auringonlaskuja tai rentoutua meri? Sitten Lämpimästi tervetuloa meidän meri helmi.
Nauti kaunein aika vuodesta meidän yksinoikeudella vuokra omaisuutta. Valoisa huoneisto sijaitsee vain 200 metrin päässä rannasta ja on kaikki mukavuudet mitä tarvitset unohtumattoman loman. Se ulottuu yli 2 tasossa ja niin tekee oleskelun useita ihmisiä erittäin miellyttävä.
Olipa aamuaurinko tai auringonlaskun - voit nauttia sekä yhdellä parvekkeet kupin kahvia tai lasin viiniä ja on aina silmät meren ja äänet Itämeren aaltojen korvaan. Vuonna viileä kausi lattialämmitys ja takka kodikas lämpöä ja hoito voi olla niin nautinnollinen loma miellyttävä pinta.
Asunto on kauniisti sisustettu omatekoinen laadukkaita ainutlaatuisia kohteita. Valokuvateoksia kaikissa huoneissa antavat esimakua luontoelämyksiä läheisyydessä Börgerende. Avoin keittiö olohuone / ruokailutila on varustettu kaikella mitä tarvitset valmistaa herkullisen aterian.
Tyylikäs kylpyhuone suihkulla ja amme on myös edelleen varustettu lämmitetty pyyheteline ja hiustenkuivaaja. Kahden hengen huone 1. kerroksessa herättää sinut aamulla aurinko ja kutsuva viereisestä parvekkeelta päivä. Lisäksi Schalfbereich verhot olivat kiinni tummentaa. Vuodesta kaunis, avoin parvi (myös parivuode) 2. tason, sinulla on upea näköala merelle ja uusille puistossa Borgerende.
Perheen pienimmille, haluamme matkasänky ja syöttötuoli maksutta. Voit myös löytää sadepäivinä tai kylmä iltaisin monia toimintoja meidän "lelulaatikko".