Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Mirador de los Andes - Vista Infinita. Country House with Terrace Viewpoint

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Mirador de los Andes - Vista Infinita. Country House with Terrace Viewpoint valokuvagalleria

Parvekkeella on pöytä, kaksi tuolia, ruukussa oleva kasvi ja viinipullo.
Majoituspaikan video
Moderni, kaksikerroksinen talo, jossa on tasakatto, parveke ylemmässä kerroksessa ja pieni patio, jossa on ulkokalusteita.
Keittiössä on puukaapit, mikroaaltouuni, liesi, astianpesukone ja jääkaappi.
Makuuhuoneessa on sänky, kaksi seinälle asennettua lamppua, ikkuna, jossa on verhot, ja lattiatuuletin.

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

3 makuuhuonetta4 kylpyhuonetta

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Lemmikkiystävällinen

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Nocaima, Cundinamarca
  • Place, Villetan keskuspuisto
    ‪28 min ajomatka‬
  • Place, Plaza de la Panela
    ‪28 min ajomatka‬
  • Place, El Tabacalin laguuni
    ‪30 min ajomatka‬
  • Airport, El Doradon kansainvälinen lentoasema (BOG)
    ‪109 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Mirador de los Andes - Vista Infinita. Country House with Terrace Viewpoint

Tämän savuttoman mökin palveluihin kuuluu pyykinpesutilat. Mökissä on pyykinpesukone, 3.5 kylpyhuonetta sekä silitysrauta/-lauta.
Huoneissa on silitysrauta/-lauta. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku.
Tämä mökki sijaitsee lähellä kohdetta El Tabacalin laguuni. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi pyykinpesutilat. Mökissä tarjoaa asiakkaille 3.5 kylpyhuonetta ja pyykinpesukoneen.
  • Mökissä tarjoaa asiakkaille pyykinpesukoneen, 3.5 kylpyhuonetta ja silityslaudan
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee 19,6 km:n päässä kohteesta Villetan keskuspuisto ja 19,7 km:n päässä kohteesta Arkkienkeli Mikaelin kirkko
Mökki tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä mökki on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla mökissä: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Esteetön pysäköinti saatavilla

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 3,5 kylpyhuonetta
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Vessapaperi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • Korkeintaan 25 kg per lemmikki

Sopivuus/esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Ei hissiä
  • Esteetön pysäköintitila
  • Pyörätuolille soveltuva kulkuväylä
  • Pyörätuolin käyttäjille soveltuva pysäköinti
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta, mutta siellä on kaasukäyttöisiä laitteita – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Uloskirjautumisohjeet

Isäntä edellyttää, että suoritat seuraavat toimet ennen uloskirjautumista:
Poista petivaatteet käytetyistä sängyistä ja kerää käytetyt pyyhkeet
Poista henkilökohtaiset tavarat, poista tähteeksi jääneet ruoat ja juomat ja vie roskat ulos
Sammuta valot, lukitse ovet ja palauta avaimet
Jos et toimi näiden ohjeiden mukaisesti, saatat saada majoittajalta negatiivisen arvostelun.

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Korkeintaan 2 (painoraja: 25 kg per lemmikki)
  • Majoittajan kommentti: Mas de 2 mascota debe ser consultado previamente.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta mutta että siellä on kaasulaitteita. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 278453

Lisämaininnat

  • Jos matkustat lapsen kanssa, majoituspaikka saattaa vaatia sinua esittämään seuraavat asiakirjat: Kolumbiaan alle 18-vuotiaan lapsen kanssa matkustavia vanhempia voidaan pyytää esittämään lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (ulkomaalaisilta vierailta passi) sisäänkirjautumisen yhteydessä. Jos sukulainen tai huoltaja matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, sukulainen tai laillinen huoltaja voi joutua esittämään molempien vanhempien allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan ja kopion molempien vanhempien henkilöllisyystodistuksista. Jos vain toinen vanhemmista matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, hän voi joutua esittämään toisen vanhemman allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan. Lasten kanssa matkustavien asiakkaiden tulee olla yhteydessä Kolumbian konsulaatin toimistoon ennen matkaa saadakseen lisäohjeita.

Mirador de los Andes - Vista Infinita. Country House with Terrace Viewpoint – arvostelut