Asunnot VILLA JADRANKA tarjoavat huipputason majoitusta. Kaikki huoneet ovat ilmastoituja. Jokaisessa huoneistossa on keittiö, wc, suihku, cca 300 DIGITAALISET SATELITE -OHJELMAT, oma parkkipaikka ja terassi kauniilla merinäköalalla.
Lomahuoneisto Koralj (2 + 2)
Asunto KORALJ sijaitsee ensimmäisessä kerroksessa. Ensimmäisessä huoneessa on parivuode ja sohva kahdelle, ja toisessa huoneessa sohva kahdelle.
Parivuodemitat ovat 180 × 200 cm ja sohvan mitat ovat 143 × 192 cm.
Suosittelemme tätä huoneistoa korkeintaan 4 aikuiselle, 2 aikuiselle ja 3 tai 4 lapselle, 3 aikuiselle ja 2 lapselle.
Asunto Koralj on 48 neliömetriä iso ja se on Villa Jadrankan suurin huoneisto.
Asunnot VILLA JADRANKA tarjoavat huipputason majoitusta. Kaikki huoneet ovat ilmastoituja. Jokaisessa huoneistossa on keittiö, wc, suihku, cca 300 DIGITAL SATELLITE PROGRAMMIT, oma parkkipaikka ja terassi.
Huoneistot VILLA JADRANKA sijaitsevat Bolin kaupungin rauhallisessa osassa, vain 5 minuutin kävelymatkan päässä kaupungin keskustasta ja 15 minuutin ajomatkan päässä Brac-lentokentältä.
Ylelliset huoneistot on valmistettu valkoisesta Brac-marmorista. Ne luovat erityisen ilmapiirin kauniilla puutarhalla, jonka suihkulähteellä on näkymät merelle ja Hvar-saarelle. Kuuluiselle rannalle “Zlatni rat” pääsee kävelemällä mäntymetsän läpi, turistijunalla tai autolla.
Apartments Villa Jadrankan vierailla on erityinen alennus järjestetyistä matkoista Hvar-saarelle, Palmižanaan, Vrbovskaan ja Jelsaan. Lisäksi aivan uuden uima-altaan mitan 10x6m ilmainen käyttö.