La Janna Di La Faj

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan La Janna Di La Faj valokuvagalleria

Kauden mukainen ulkouima-allas
Parveke
Neljän hengen huone, merinäköala | Ylelliset vuodevaatteet, tallelokero huoneessa, työpöytä, pimennysverhot
Puutarha
Ilmainen päivittäinen buffetaamiainen

Arvostelut

9,2 kautta 10.
Upea

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Lemmikkiystävällinen
  • Aamiainen sisältyy hintaan
  • Ilmastointi
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Loc Strugas, Budoni, SS, 07051
  • Place, Salamaghen ranta
    ‪10 min ajomatka‬
  • Place, Capannizzan ranta
    ‪10 min ajomatka‬
  • Place, Porto Ottiolu
    ‪13 min ajomatka‬
  • Airport, Olbia (OLB-Costa Smeralda)
    ‪38 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Kahden hengen huone (yksi tai kaksi sänkyä)

  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Kolmen hengen huone, merinäköala

  • Näkymä merelle
  • 3 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 yhden hengen sänky

Neljän hengen huone, merinäköala

  • Näkymä merelle
  • 4 henkilöä
  • 1 parisänky ja 1 kerrossänky (74–100 cm leveä)

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

La Janna Di La Faj

Maalaistalo, jonka tarjontaan kuuluu ilmainen aamiainen ja kauden mukainen ulkouima-allas
Kauden mukainen ulkouima-allas, kirjasto ja puutarha kuuluvat tämän savuttoman maalaistalon palveluihin. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa, omatoiminen pysäköinti sekä ilmainen buffetaamiainen.Lisäksi majoituspaikassa on tallelokero vastaanotossa. Siivouspalvelu on saatavilla kerran viikossa.
La Janna Di La Faj tarjoaa 10 huonetta, joissa on tallelokerot ja pimennysverhot. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. Taulutelevisio, satelliittikanavat.

Kylpyhuoneista löytyy suihku ja bidee. Tämä maalaistalo tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Siivous on saatavilla viikottain.

Tässä maalaistalossa käytössäsi on kauden mukainen ulkouima-allas.
La Janna Di La Faj sijaitsee lähellä kohdetta Porto Ottiolu. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen aamiainen, ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja ilmainen omatoiminen pysäköinti.
  • Ilmainen buffetaamiainen saatavilla päivittäin
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan kauden mukaisessa ulkouima-altaassa
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat tallelokero vastaanotossa, terassi ja Kirjasto
  • Sijaitsee 11 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Porto Ottiolu ja 7 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Andrea Parodin amfiteatteri
  • Majoituspaikkaan voi tuoda lemmikin ilmaiseksi
Ilmainen aamiainen on saatavilla joka päivä. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. La Janna Di La Faj tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös kauden mukaisen ulkouima-altaan, kirjaston ja terassin. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.

Tämä maalaistalo on savuton.

Asiakkaille tarjoillaan ilmainen buffetaamiainen joka päivä klo 8.00–10.00.

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 17.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00.
Aikainen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.30

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Vastaanotto on avoinna päivittäin klo 17.00–20.00
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Vastaanotossa on henkilökuntaa rajoitettuina aikoina.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 48 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 20.00 jälkeen

Sisäänpääsy

Vastaanotto avoinna rajoitetusti

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita ja yöpyvät ilmaiseksi

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
  • Vauvansänky on saatavilla 3 EUR:n suuruista maksua vastaan per päivä.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupunki perii kaupunkiveron, joka maksetaan majoituspaikassa. Veron määrä riippuu kaudesta, eikä sitä välttämättä peritä ympäri vuoden. Muita poikkeuksia tai alennuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
  • Kaupungin perimä vero: 1.11.–29.2. 0.00 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.
  • Kaupungin perimä vero: 1.3.–30.6. välisenä aikana 0.50 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.
  • Kaupungin perimä vero: 1. heinäkuuta – 31. elokuuta välisenä aikana 1.00 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.
  • Kaupungin perimä vero: 1. syyskuuta – 31. lokakuuta välisenä aikana 0.50 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Vauvansänky: 3 EUR per päivä

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä, jos he haluavat varata vauvansängyn
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Majoituspaikan vastaanotto on avoinna joka päivä klo 17.00–20.00.
Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 48 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Klo 20.00 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
  • Kausiluontoinen uima-allas on käytettävissä kesäkuusta syyskuuhun.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

La Janna Di La Faj Budoni
La Janna Di La Faj Country House
La Janna Di La Faj Country House Budoni