Koko huoneisto

condoCozy Furnitured Apartment Downtown Cairo tarjoaa majoitusta Kairossa, 1 km: n päässä Tahrir-aukiolta ja 1. 2 km: n päässä Ibn Tulun -moskeijasta. Kiinteistö on 1. 5 km: n päässä Egyptin museosta

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan condoCozy Furnitured Apartment Downtown Cairo tarjoaa majoitusta Kairossa, 1 km: n päässä Tahrir-aukiolta ja 1. 2 km: n päässä Ibn Tulun -moskeijasta. Kiinteistö on 1. 5 km: n päässä Egyptin museosta valokuvagalleria

Vedenkeitin
Sisätilat
Ruokailu
Sisätilat
3 makuuhuonetta, Wi-Fi

Koko huoneisto

3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta7 henkilöä1 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Cairo, cairo
  • Place, Tahririn aukio
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, Talaat Harb -katu
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, Egyptiläinen museo
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Airport, Kairo (CAI-Kairon kansainvälinen lentokenttä)
    ‪29 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

condoCozy Furnitured Apartment Downtown Cairo tarjoaa majoitusta Kairossa, 1 km: n päässä Tahrir-aukiolta ja 1. 2 km: n päässä Ibn Tulun -moskeijasta. Kiinteistö on 1. 5 km: n päässä Egyptin museosta

Cozy Furnitured Apartment Downtown Cairo tarjoaa majoitusta Kairossa, 1 km: n päässä Tahrir-aukiolta ja 1. 2 km: n päässä Ibn Tulun -moskeijasta. Kiinteistö on 1. 5 km: n päässä Egyptin museosta ja tarjoaa ilmaisen langattoman internetyhteyden.

Kairon torni on 1. 9 km: n päässä asunnosta, kun taas Muhammad Ali Pashan moskeija on 2 km: n päässä. Kairon kansainvälinen lentokenttä on 17 km: n päässä majoituspaikasta.
Kalustettu asunto Kairon keskustassa. Vuokrattavana,. Lähellä metroa
Asunto vuokrattavana ulkomaalaisille
3 makuuhuonetta, resepti, s, olohuone ja 2 kylpyhuonetta wersibshin parveke200 metriä. Super Lux. Upea panoraamanäkymä historialliseen ja nykyaikaiseen Kairoon. Lähellä
 kisr elAini -kadulla ja lähellä "surullinen zagloul" -metroasemaa lähellä royapettah-sairaalaa, nöyryytys- ja syöpäinstituuttia ja sairaaloita Keski-Kairossa ja lähellä Tahrir-aukiota, Sayeda Zeinab moski, hallituksen ministeriöt ja yksiköt. Elintärkeä paikka. 24 tunnin markkinat ja erilaisia kaupallisia palveluita.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Tahririn aukio. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä sisäuima-altaan ja pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi keittiön ja 2 kylpyhuonetta.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 2 kylpyhuonetta
  • Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan sisäuima-altaassa
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja hissi
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Tahririn aukio ja 6 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Egyptiläinen museo
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön sisäuima-altaan, pyykinpesutilat ja hissin. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Sisäuima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen internetyhteys

Keittiö

  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta

Viihdetarjonta

  • Televisio

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Hissi
  • Savuton majoituspaikka

Sijainti

  • Lähellä metroasemaa
  • Sairaalan lähellä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Majoituspaikka ei salli lapsia.
  • Yksikön koko: 1 neliömetri

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Tämä majoituspaikka ei salli lapsia.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Vrbo Property

condoCozy Furnitured Apartment Downtown Cairo offers accommodation in Cairo, 1.1 km from Tahrir Square and 1.2 km from Ibn Tulun Mosque. The property is 1.5 km from The Egyptian Museum – arvostelut