Tervetuloa viehÀttÀvÀÀn Sullivan Catskills -vuoristoon. Vain 2 tunnin pÀÀssÀ NYC: stÀ. Koskaan ei ole koskaan ollut parempaa aikaa kÀydÀ. Lonely Planet nimitti tÀmÀn alueen maailman toiseksi parhaaksi alueeksi vierailulle vuonna 2019. Talviurheilu yllin kyllin ja niin lÀhellÀ tonnia hiihtokeskuksia, kuten Holiday Mountain, Villa Roma, Elk Mountain ja Wyndham. SÀÀstÀ rahaa - pysy tÀÀllÀ rento, mutta ylellisessÀ 2 BR-sviitissÀ - 2-kerroksisessa vierasmökissÀ. Tutki ja rentoudu loputtomassa maaseudulla, syö upeissa ravintoloissa, nauti taiteista. Jokainen yksityiskohta rauhaa, mukavuutta ja onnellisuutta varten on hoidettu: 2 tÀysin varustetusta BR-sviitistÀ ja katedraalin katosta LR - kaikissa antiikkisilla puutöillÀ ja mukautetuilla kalusteilla ja koristeilla, kattoikkunat, 2 hengen poreallas / suihkut jokaisessa Sviitti, geoterminen lÀmpö / kuuma vesi, astianpesukone, kaksi erillistÀ sisÀÀnkÀyntiÀ, yhteinen vieraspatio puutarha, ilmainen pysÀköinti, sÀhköajoneuvon teho (110v) ja Tesla-laturi (lisÀ 15 dollaria). Voitti Sullivanin lÀÀnin vÀlittÀjÀt -palkinnon parhaasta kunnostetusta tilasta.
AVARUUS
Et halua pysyĂ€ sisĂ€llĂ€! Koe retki yksityisellĂ€ 183 hehtaarin luonnonsuojelualueella, joka sijaitsee vuoren puolella, tutkimalla kolmea puroa, kultaisia niittyjĂ€ ja seesteistĂ€ yksityistĂ€ metsÀÀ. Mene taimenen perhokalastukseen lĂ€hellĂ€ olevassa Roscoessa, NY, âmaailman taimenen kalastuksen pÀÀkaupunkiâ. Tai patikoida lĂ€heisen Crystal Lake -alueen ympĂ€rillĂ€ tai monissa lĂ€heisissĂ€ metsĂ€alueissa ja valtion metsissĂ€. Ota maatila- ja juustovalmistuskierros tien toisella puolella. Vieraile maailmanluokan konserteissa Bethel Woodsin esittĂ€vĂ€n taiteen keskuksessa, vain muutaman minuutin pÀÀssĂ€. Nauti talviurheilusta ja virkistysmahdollisuuksista useissa lĂ€heisissĂ€ lomakohteissa, hiihto- ja kelkkailua sekĂ€ maailmanluokan ruokia useissa lĂ€heisissĂ€ kahviloissa ja ravintoloissa. TĂ€mĂ€ palkittu maalaistalo on kunnostettu kokonaan ja palautettu alkuperĂ€iseen maa-arvonsa mukaiseksi, ja se odottaa saapumistasi. Tilamme on vihreÀÀ energiaa, aurinkovoimaa ja geotermistĂ€ lĂ€mpöÀ / kuumaa vettĂ€.
Muita huomioitavia asioita
Aiemmin Jacquline Kennedy Onassisin poikaystÀvÀ, Maurice Templesman. Voitti Sullivanin maakunnan kiinteistönvÀlittÀjÀn palkinnon parhaiten kunnostetusta tilasta.