Kuvittele lepäävä talossa uima-altaan edessä kaikilla mukavuuksilla ihanteellista lomaa varten: 16 Mt / s wifi-internet, 2 televisiota, toisessa NETFLIX ja toisessa Sky, uima-allas, grilli, Palapa, leikkipaikka, kuntosali ja koripallokenttä asunto, jossa on 24 tunnin vartiointi. Niin mukava, haluat pysyä pidempään.
10 minuutin päässä rannalta
20 min päässä Cancunin lentokentältä
30 minuutin päässä Playa del Carmenista
45 minuutin päässä Xcaret
75 minuutin päässä Tulumista
150 minuutin päässä Chichen Itza
Altaan edessä sijaitseva talo mahtuu perheitä tai ryhmiä, joissa on jopa 11 jäsentä. Siinä on ilmastointi, 16 Mbit / s internet, tv, keittiö, jäähdytin ja pyyhkeet rannalle.
Pohjakerroksessa on seuraavat tilat:
Keittiö, jossa kaikki tarvitsemasi suosikkiruokasi valmistamiseksi, keittiö, tehosekoitin, mikroaaltouuni, leivänpaahdin, keittiövälineet, astiat, ruokailuvälineet ja jääkaappi.
Ruokasali kuudelle henkilölle, tuuletin ja ilmastointi (ilmastointi).
Huone, jossa vuodesohva kahdelle.
Televisio NETFLIX: llä
Täysi kylpyhuone
Makuuhuoneessa 2 erillistä vuodetta, ilmastointi, tuuletin ja vaatekaappi.
Kattotie patio ja pyykkinarut.
Vaatteiden pesukone ja kuivaaja
Yläkerrassa:
Master makuuhuone tuulettimella ja ilmastointi, king size-vuode, pukuhuone ja kylpyhuone.
Silitysrauta, silityslauta ja hiustenkuivaaja.
TV-huone, satelliitti TV (Sky), lautapelejä ja vuodesohva kahdelle
16 megatavua Internetiä
Toissijainen makuuhuone, jossa 2 erillistä vuodetta, ilmastointi, tuuletin ja vaatekaappi.
Täysi kylpyhuone tulee ulos toissijaisesta makuuhuoneesta.
Täysi pääsy taloon ja yleisiin tiloihin, uima-allas ja kahluuallas lepotuoleilla, palapa, grilli, kuntosali, koripallokenttä, jalkapallo ja leikkipaikka.
Jääkaappi, tehosekoitin, mikroaaltouuni, leivänpaahdin, keittiövälineet, astiat, ruokailuvälineet, pesukone, kuivausrumpu, silitysrauta, silityslauta, hiustenkuivaaja, 16 Mbit / s Internet, TV, Netflix, maksukanavat ja pöytäpelit.
Heillä on myös kuuma vesi, käsipyyhkeet, kylpypyyhkeet, kylpytuotteet, rantapyyhkeet ja jäähdytin.
Puerto Morelosin lähellä sijaitsevan rannan lisäksi on myös monia muita ulkoilma-aktiviteetteja, kuten viidakon retket, mayojen rauniot, cenotes ja monet vesi- tai seikkailupuistot.
Yli 10 päivän oleskelua varten sisältyy välipuhdistus veloituksetta.
Talossa on 2 autopaikkaa ja 24 tunnin vartiointi.
Internet 16 Mbit / s.
Vaatteiden pesukone ja kuivaaja.
Jäähdytin ja rantapyyhkeet
Heillä on myös kuuma vesi, pyyhkeet, kylpytuotteet, rantapyyhkeet ja jäähdytin.
10 minuutin päässä rannalta
20 min päässä Cancunin lentokentältä
30 minuutin päässä Playa del Carmenista
45 minuutin päässä Xcaret
75 minuutin päässä Tulumista
150 minuutin päässä Chichen Itza