Tilava, tÀysin remontoitu rannan lomakohteen triplex, joka on suunniteltu toimimaan kolmen asunnon lomakohteena, jossa on erillinen pelihuone ja höyrylaiva / saunahuone. Lomakeskus on tilava suurille perhelomille, ystÀville lomalla yhdessÀ, yritysretriiteille ja hÀÀjuhliin!
TĂ€mĂ€ on ainoa 6000 mÂČ: n loma-asunto koko Cocoa BeachillĂ€ ja Cape Canaveral -alueella, jossa on 7 makuuhuonetta ja 7 kylpyĂ€ ja mukavasti ja yksityisesti nukkuu 22 ihmistĂ€ 7 makuuhuoneessa. Huoneistoon mahtuu vielĂ€ 9 vierasta ja lisĂ€ksi 3 queen-vuodesohvaa ja 3 kahden hengen nukkuja ottomaanit. Jokaisessa kolmessa olohuoneessa on yksi sohva-ratapölkkyistĂ€ ja yksi ottomaanien parivuodepolarit olohuoneissa. Kolme erillistĂ€ yksityistĂ€ oleskelutilaa, jossa on tĂ€ysin varustettu keittiö, parveke ja erilliset pÀÀsisÀÀnkĂ€ynnit, yhdistetÀÀn sisĂ€isellĂ€ portaikolla, joka johtaa lĂ€mmitettyyn suolaisen veden uima-altaaseen, kaupallisen saunan höyrysaunaan, huvimajan ulkouima-alueelle, suurelle pelihuoneelle ja porealtaalle. Pelihuone on aivan uima-altaan ulkopuolella ja on tĂ€ysin varustettu biljardipöydĂ€llĂ€, ilmakiekkojen pöytĂ€peleillĂ€ ja iso nĂ€yttö-tv: llĂ€! GolfkĂ€rryn autotalli sisĂ€ltÀÀ kaikki rannan varusteet, joita tarvitset nauttimaan viikon rannalla! Laitteistoon sisĂ€ltyy Tommy Bahama rantatuoleja, Tommy Bahama rantavarjoja, boogie-levyt, surffilauta ja rantavaunu.
Ulkouima-altaan oleskelutila on korostettu keinotekoisella turpeella. Keinotekoisella turvella on kaksi upeaa etua .... Se nÀyttÀÀ kauniilta koko ajan ja vÀhentÀÀ hyönteisiÀ. Olen nauttinut uinnista illalla tÀssÀ kiinteistössÀ ja syömÀssÀ illallista huvimajan alla, eikÀ minulla ole ollut hyttysiÀ, jotka hÀiritsisivÀt minua!
YlÀkerrassa on kaksi oleskelutilaa, ja toinen on pohjakerroksessa. On olemassa kaksi erillistÀ isoa pihaa, jotka on tÀysin aidattu tÀydellisen yksityisyyden takaamiseksi. TÀmÀ lomakoti sijaitsee yhdellÀ Cocoa Beach / Cape Canaveral -alueen suurimmista eristÀ, ja se sijaitsee yksityisellÀ paikalla kolmannessa hehtaaripuistossa, kuten paratiisi, ja on alle yhden korttelin pÀÀssÀ rannan sisÀÀnkÀynnistÀ. PerhekÀyttöön tarkoitettu golfkÀrry toimitetaan ilman lisÀkustannuksia.
Koti tarjoaa laattalattiat kaikkialla, 7 makuuhuonetta, kolme keittiötÀ ja 7 kylpyhuonetta. Talon sisÀllÀ on 6 kylpyhuonetta ja yksi sijaitsee uima-altaan / sauna-alueen vieressÀ ja siinÀ on ulkosuihku. Suuri suolaisen veden uima-allas on 15 x 30 jalkaa ja lÀmmitetÀÀn paahtavaan 85 asteeseen talvella ilman lisÀmaksua. Suuri yksityinen setri-sauna / höyryhuone on kooltaan 7 jalkaa x 5 jalkaa ja tarjoaa ÀÀrimmÀisen lihasten rentoutumisen. Koti on varustettu kaikilla aivan uusilla ruostumattomasta terÀksestÀ valmistetuilla laitteilla ja kahdella ulkona olevalla propaaniristikolla. Kaikki ilmastointilaitteet ovat aivan uusia ja hiljaisia, jotta ne tarjoavat lopullisen jÀÀhdytysmukavuuden. Koti valittiin sen erittÀin lÀhellÀ sijaintia rannan sisÀÀnkÀynnin suhteen, samoin kuin se, ettÀ se sijaitsee erittÀin vÀhÀliikenteisellÀ asuinkadulla ja sijaitsee itÀÀn raskaasti matkustetusta A1A: sta. Vierailijoilla ei ole kiireisiÀ teitÀ, joita ylittÀÀ kÀvellessÀsi tai ajaessasi golfkÀrryjÀ lyhyen korttelin pÀÀssÀ rannalta! PÀÀsy rannalle on nÀkyvissÀ etuovesta! SiellÀ on runsaasti tilaa pelata sulkapalloa, maissireikÀÀ, hevosenkenkiÀ tai jopa lentopalloa. Suuri hiljainen pallokenttÀ, koripallokentÀt, tennis, mailapallokentÀt ja uusi leikkipaikka sijaitsevat vain kahden korttelin pÀÀssÀ etelÀÀn. TÀmÀ on uskomattoman kÀtevÀ sijainti tyydyttÀmÀÀn jokaisen perheenjÀsenen tarpeet.
Makuuhuoneet ovat seuraavat: Alakerran olohuoneessa on yksi kuningatar ja oma kylpyhuone, jossa on kaksi tÀyttÀ sÀnkyÀ. Olohuoneessa on queen-vuodesohva ja ottomaanit, jotka avautuvat parivuodelle (9 vierasta alakerrassa). Yksi ylÀkerran asuinyksikkö on samanlainen kuin alakerrassa ja siihen mahtuu myös 9 vierasta. Suurimmassa ylÀkerran olohuoneessa, 2000 neliöjalkaa, on iso mestari, jossa on kaksi queen-vuodetta ja kaksi ylimÀÀrÀistÀ makuuhuonetta (toisessa kaksi tÀyttÀ sÀnkyÀ ja toisessa kuningatar), joissa on erillinen kylpyhuone. Olohuoneessa on myös queen-vuodesohva ja kaksi erillistÀ vedÀ ottomaania 3 vieraan majoittamiseen. Kaikissa huoneissa on vaatekaappi, lipasto ja taulutelevisio. Wifi ja kaapeli-TV sisÀltyvÀt hintaan.
Koti on sisustettu puhtaalla, saastuttamattomalla Key Westin teeman rannalla. Ruokasalissa ylÀkerrassa 14 paikkaa pöydÀssÀ ja baarissa, kun taas baarissa ja ulkokarvekkeella mahtuu 2 istuinta jokaisessa ylÀkerran yksikössÀ. Alakerran yksikköpaikkoja 4 keittiön aamiaisbaarissa, ja ylimÀÀrÀiset 8 voivat nauttia ulkona olevasta pergolasta, jossa on istuimet ja baari suoraan terassilta. Nauti Keurig-kahvilasta monenlaisilla kahvi- ja teevalikoimilla, joista voit nauttia sinulle ja vieraillesi. Koti on uskomattoman viihdyttÀvÀ!
Rantakodissasi on kaikki mitÀ tarvitset upeaan viikon oleskeluun! Sinut pilaantuu saapuessasi, kun avaat jÀÀkaapin ja löydÀt suuren, herkullisen, tuoreen florida-hedelmÀn perheellesi hemmotella! Tervetuloa ostoskoriin sisÀltyy erilaisia kahvia, muroja, vÀlipaloja, leipÀÀ ja jÀÀkaapissa on tuoretta maitoa, voita ja appelsiinimehua. Kaikki liinavaatteet, kylpypyyhkeet, shampoo, saippuat ja pyykinpesuaine toimitetaan. Tuo rantavaatteesi, lÀppÀsi ja hammasharjasi ja RELAX!
Disney, Kennedy Space Center, Daytona ja kaikki Orlandon nÀhtÀvyydet vain tunnin matkan pÀÀssÀ tarjoavat kodin tÀydellisen vaihtoehdon matkustajalle, joka haluaa kokea kaiken, mitÀ Orlandolla on tarjota, mutta haluaa pysyÀ rannalla suurimman osan oleskelunsa ajan.