Tervetuloa rantaan kotiin, joka sijaitsee aivan Carolina Beachin ja Kure Beachin rajalla, ja pääsee helposti molemmille keskusta-alueille. Lyhyt 7 minuutin kävelymatkan päässä rannalta. Tämä tilava, kauniisti kalustettu ja sisustettu 4 makuuhuoneen, 3-kokoinen kylpyhuone duplex on kaksi kannet ja ulkosuihku ja valmis nauttimaan. Tuo hammasharja ja uimapuku ja aloita rentoutua! Liinavaatteet ja pyyhkeet. Rajoitettu määrä rantapyyhkeitä tarjotaan. Tupakointi kielletty.
Kotimme ominaisuudet:
Makuuhuone - Yksi king-vuode
BR # 2- Yksi Queen-vuode
BR # 3 - Yksi täysi sänky
BR # 4- Kaksi erillistä vuodetta
Olohuoneessa on vuodesohva.
- Uusi ruostumattomasta teräksestä valmistettu laite- Jääkaappi, uuni / astianpesukone, astianpesukone (vuonna 2018)
-mikroaaltouuni, kahvinkeitin, jätteiden hävittäminen, täysin ja kauniisti varusteltuina ruukut ja pannut, hopeaesineet, keittiövälineet ja astiat.
Uusi kaasugrilli lisättiin ulkona Isänpäivä 2018. :-)
-Erikuva pesukone ja kuivaaja yläkerrassa
-Kaukot pois olohuoneesta ja makuuhuoneesta
-Master-ammeessa on suuri kylpyamme
- nopea wifi-yhteys ja kaapelitelevisio
-Kaksi 65-tuumainen taulutelevisio (olohuone ja makuuhuone). Toisessa makuuhuoneessa on pienempi Chromecast-televisio.
- Ulkosuihku
- Rantatuoleja, boogie-levyt ja ranta leluja alakerran säilytysyksikössä (pysäköintialueen vieressä). Meillä on kaksi polkupyörää ja SURF-KAYAK juuri lisännyt, mahtava! Toivottavasti lisäämään pian.