Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja
Panoramic cottage 100 mt from the main square view Taormina and Calabria
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Panoramic cottage 100 mt from the main square view Taormina and Calabria valokuvagalleria





Arvostelut
10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Koko huoneisto
1 makuuhuone1 kylpyhuone
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen
Castelmola, Città metropolitana di Messina
- Place, Corso Umberto12 min kävelymatka
- Place, San Domenicon kirkko13 min kävelymatka
- Place, Taorminan köysirata19 min kävelymatka
- Airport, Reggio di Calabria (REG-Messinansalmi)
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

UNA Hotels Naxos Beach Sicilia
UNA Hotels Naxos Beach Sicilia
- Yksityisellä rannalla
- Uima-allas
- Lemmikkiystävällinen
- Lastenallas
4.2 kautta 5, Erittäin hyvä, 472 arvostelua
Hinta on 141 €
sisältää verot ja maksut
25.3.–26.3.
Tietoja majoituspaikasta
Panoramic cottage 100 mt from the main square view Taormina and Calabria
Tämä savuton huoneisto tarjoaa pysäköinnin. Huoneistossa on parveke ja keittiö, jossa on jääkaappi, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on älytelevisio, kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä.
Ilmastoiduissa huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Huoneessa on parveke. Keittiöissä tai kettokomeroissa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet.
Kylpyhuoneista löytyy suihku ja bidee. Huoneissa on älytelevisio. Pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla pyynnöstä.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Chiesa di San Nicolo di Bari. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa keittiön ja parvekkeen.
- Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, parveke ja älytelevisio
- Sijaitsee 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Corso Umberto ja 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Taorminan köysirata








