Lomamökki sijaitsee vanhassa kylässä, rauhallisella kadulla, josta on panoraamanäkymät Välimerelle ja sisämaahan, lähellä rautatieasemaa (1 km) ja mukavuuksia sekä Espanjan portteja.
Etäisyys rannalle ja sukellusklubille sekä sisämaahan (vaellus, maastopyöräily ...)
2 terassia, joista 1 on näköala Cerberen lahdelle, ja pieni puutarha, tämä talo 1. kerroksessa (120m2) on 3 makuuhuonetta: 2 alakerrassa (1 140x190 sängyssä, 1 2 kerrossänkyä) ja 1 yläkerrassa (1 kerrossänky) ja 1 yläkerrassa (pinnasänky) 160x200). Lattialla: 1 olohuone, 1 ruokailuhuone, 1 varustettu keittiö merinäköalalla, 1 huone, jossa on erillinen TOILET. Pohjakerroksessa, pieni oleskelutila ja keittiö, sekä 1 kylpyhuone ja erillinen wc.
Talo on täysin varustettu laitteilla (uuni, mikroaaltouuni, jääkaappi / pakastin, pesukone, astianpesukone, liesi (vitrokeraamiset), kahvinkeitin, leivänpaahdin, ..) ja ulkoiluvälineet (lepotuolit, päivänvarjo, riippumatto, plancha, ..).
Siinä on Wi-Fi ja taulu-tv jokaisessa kerroksessa.
Viikkohinta: 600 € 800 € riippuen ajanjaksosta (600 € kesäkuusta heinäkuun puoliväliin, 800 € heinäkuun puolivälistä elokuun puoliväliin, 600 € elokuun puolivälistä syyskuun puoliväliin)