Hotellit Chodouň
Vertaa 83 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 41 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Chodouň: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Chodouň

SKY Hotel Prague

Hotel Grand Litava Beroun

CityWest Apartments

Hotel Meritum

Hotel Hoffmann

Volcano Spa Hotel

Palace Inn

Boutique hotel Corso

Pension Primus

Hotel Panská Zahrada

Apartment up to 7 people - Ideal for couples & families

po.spolu wellness resort

Hotel Grand

Grand Petit Hotel ex Shato Gesson

Hotel Karlštejn
Kohteeseen Chodouň tutustuminen
Chodouň tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Chodouň ja sen lähellä kuuluu:
- Alkazarin louhos
- Karlstejnin linna
- Velká Amerika
- Brdyn luonnonsuojelualue
- Karlštejn Golf Resort
- Zbirohin linna
- Krivoklatin Linna
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Chodouň, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Vaclav Havel Airport (PRG). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Chodouň?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Chodouň, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Chodouň, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Kesäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 9 °C ja öisin -3 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 97 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 22 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 205 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 25 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 229 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja -1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 128 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Chodouň on 659 cm.
Chodouň: Hotellitiedot
Majoitukset | 83 |
|---|---|
Halvin hinta | 41 € |
Korkein hinta | 165 € |
Suositut hotellit | SKY Hotel Prague, Hotel Grand Litava Beroun, CityWest Apartments, Hotel Meritum, Hotel Hoffmann, Volcano Spa Hotel, Palace Inn, Boutique hotel Corso, Pension Primus, Hotel Panská Zahrada, Apartment up to 7 people - Ideal for couples & families, po.spolu wellness resort, Hotel Grand, Grand Petit Hotel ex Shato Gesson, Hotel Karlštejn |
Viimeksi varatut hotellit Chodouňebookersn tarkistamat arvostelut


